Контактні лінзи Oasys

Фільтри

Acuvue Oasys – це контактні лінзи, які коректують зір, а також мають найвищий рівень захисту від УФ-променів. Лінзи мають особливу форму, яка дозволяє при морганні швидко стабілізуватися і давати чітку картинку. В інших випадках, при тривалій роботі за монітором лінзи Акувью Оазіс мають відмінні властивості, які допомагають очам менше стомлюватись.

Дані силікон-гідрогелеві лінзи можна носити в таких режимах:

  • Денний - лінзи знімаються тільки на період сну та очищаються у розчині не менше 4-х годин. Ность за такого режиму можна протягом 2-х тижнів. Після закінчення даного терміну пару лінз, що використовується, необхідно замінити на нові.
  • Пролонгований - лінзи носяться безперервно протягом 7 днів та 6 ночей з наступною заміною.

Для нормальної корекції зору добре підходять Acuvue Oasys - контактні лінзи використовуються при міопії (від -0,5 до -12,0) і гіперметропії (від +0,25 до +8,0). Контактні лінзи з УФ фільтром забезпечать чіткість картинки за будь-яких умов та захистять орган зору від шкідливого впливу ультрафіолету.

Багато хто ставить питання про те, які лінзи при астигматизмі можна носити? Acuvue Oasys for Astigmatism - контактні лінзи для корекції зору з астигматизмом, які також мають діоптрію для міопії (від -0,25 до -9,0) та гіперметропії (від +0,25 до +6,0). Також є лінзи без діоптрій виключно для астигматизму.

Кому підійдуть двотижневі лінзи Acuvue Oasys?

МКЛ підійдуть тим, хто проводить багато часу у роботі за комп'ютером. Тому, як відомо, дивлячись в екран монітора, частота моргання очима значно знижується, а це призводить до пересихання слизової оболонки та розвитку синдрому сухого ока.

Контактні лінзи чудово підходять для тих, хто тривалий час перебуває в умовах із сухим повітрям. Така ситуація спостерігається в період жаркої пори року на вулиці або, як правило, у приміщеннях, де працюють кондиціонери або обігрівачі. Такий клімат приносить дискомфорт у вигляді відчуттів "піску в очах".

Всі свої переваги лінзи Акувью мають завдяки матеріалу, з якого виготовлені. Сенофілкон А перешкоджає швидкому випаровуванню вологи і добре пропускає кисень до поверхні ока. Лінзи Acuvue Oasys можна купити як і в мережі центрів зору Оптика 1.0, так і в нашому інтернет-магазині з доставкою по Україні. А для того, щоб їх використання приносило комфорт протягом усього терміну, потрібно обов'язково дотримуватися доглядової гігієни з відповідними розчинами та краплями.

Обов'язково перед тим, як замовити лінзи для зору та засоби догляду, необхідно отримати консультацію вашого офтальмолога та провести діагностику, щоб підібрати саме те, що потрібно.