Контактні лінзи PureVision 2 Multi-Focal

В наявності
Артикул:PureVision 2 Multi-Focal
Бренд:Bausch & Lomb
Доступні варіанти:
- +
3024 грн
Опис

Переваги контактних лінз PureVision 2 Multi-Focal

Ці революційні лінзи зроблені з того ж матеріалу AerGel, що і сферичні лінзи PureVision. Вони прекрасно пропускають повітря, завдяки чому ваші очі завжди будуть забезпечені киснем у фізіологічно необхідній кількості.
Оптична конструкція мультифокальних лінз PureVision2 Multi-Focal дозволяє інстинктивно знайти очам саме ту зорову зону, що забезпечує оптимальне фокусування. Поступові плавні перехідні зони дозволяють бачити більш ясно та чітко без особливих зусиль на будь-яких відстанях, а гладка поверхня лінз ефективно перешкоджає засміченню та накопиченню білкових відкладень.
Лінзи PureVision2 Multi-Focal призначені для денного використання, і забезпечують комфортне носіння та відмінний зір протягом 30 днів.
Дана модель лінз для корекції пресбіопії спеціально розроблена для того, щоб дати вам можливость бачити краще, ніж в біфокальних окулярах.
Особливості контактних лінз PureVision 2 Multi-Focal
У контактних лінзах PureVision 2 Multi-Focal можна подрімати, оскільки вони схвалені для безперервного носіння (повноцінного нічного сну). Якщо Ви носите їх уперше, звикання займе від кількох днів до тижня.
Для купівлі моделі з необхідною оптичною силою, базовою кривизною та адидацією, необхідно пройти огляд у офтальмолога й отримати рецепт на контактні лінзи. Для покупки МКЛ не можна використовувати рецепт на окуляри.
Матеріал лінз не викликає алергічних реакцій. Вона може виникнути як наслідок накопичення забруднень на поверхні лінзи.
Якщо Ви випадково одягли лінзу навиворіт, Ви зрозумієте це за дискомфортом, підвищеною рухливістю МКЛ (вона може навіть випасти).
Кому підходять лінзи PureVision 2 Multi-Focal?
Пресбіопія - це віковий стан, що характеризується нездатністю очей правильно фокусуватися на предметах поблизу. Окуляри для читання і біфокальні окуляри були створені, щоб допомогти людям впоратися з цим захворюванням, але жоден з цих варіантів не забезпечує 100% результат.

На щастя, деякі виробники контактних лінз розширили свої лінійки продуктів, включивши в них контактні лінзи для людей з пресбіопією. Контактні лінзи PureVision 2 Multi-Focal дають змогу людям з цим захворюванням чітко бачити зблизька, вдалині та всюди, навіть в умовах низької освітленості. Вони дуже зручні, добре пропускають повітря, і є чудовою альтернативою окулярам для читання та біфокальним окулярам.

Характеристики
Бренд Bausch+Lomb
Режим заміни 1 місяць
Радіус лінзи R (мм) 8.6
Діаметр лінзи D (мм) 14.0
Киснепроникність (Dk/t) 130 Dk/t
Вміст вологи (%) 36%
Колір лінз Світло-блакитний

Вас також можуть зацікавити