Двотижневі контактні лінзи

Фільтри

Страждаєте від проблем із зором? Так, це не норма, але звичайне явище! Адже всі ми зараз проводимо багато часу за комп'ютером, екраном смартфона і біля телевізора. Нікуди не дітися від сучасного темпу життя, і тому якість свого зору важливо поліпшувати. Наприклад, ви можете підібрати окуляри чи контактні лінзи для корекції зору.

Двотижневі контактні лінзи в Україні - відмінне рішення для тих, хто хоче поліпшити свій зір. Такий метод корекції буде ідеальним для людини з активним повсякденним ритмом життя. Це не дивно, адже, купуючи лінзи, вам не потрібно думати над тим, чи пасує вам ця оправа, і як не забути окуляри вдома або в офісі.

Незважаючи на те, що більшість людей робить вибір на користь лінз, у багатьох залишаються побоювання з приводу того, наскільки комфортним буде носіння, чи зможуть вони швидко призвичаїтися одягати і знімати лінзи. Насправді ці побоювання не виправдовуються, особливо, якщо лінзи підібрані індивідуально під вас. Окрім того, серед широкого спектра можна обрати саме двотижневі лінзи. При виборі цього варіанту, ризик отримати дискомфорт знижений.

Чому варто купити двотижневі контактні лінзи в Україні?

Серед усього асортименту м'яких контактних лінз саме двотижневі лінзи вважаються оптимальним варіантом. У першу чергу, це пов'язано з тим, що ідеальний термін носіння лінз становить до 14 днів. Саме протягом цього часу матеріал, з якого виготовлені лінзи, зберігає свої властивості у кращому вигляді. Також двотижневі лінзи мають наступні переваги:

  • завдяки невеликому терміну експлуатації, у даного типу лінз може бути збільшений вміст вологи і киснепроникності, що робить їх більш комфортними для носіння;
  • можливість якісної корекції зору при міопії, гіперметропії та інших поширених порушеннях;
  • купити двотижневі контактні лінзи в Україні вигідно в економічному плані: дві пари таких лінз обійдуться вам дешевше, ніж 28 пар одноденних;
  • можливість використання лінз в гнучкому (дозволено декілька разів за термін носіння не знімати лінзи перед сном) і пролонгованим (безперервне носіння протягом 7 днів) режимах.

Також короткий термін носіння сприяє зниженню ризику накопичення білків, ліпідів, кальцію на поверхні лінзи, а також не дає бактеріям розвиватися та поширюватися. Це означає, що таке носіння є більш безпечним, а чіткість зору буде вищою.

На що варто звернути увагу, перед тим як купити двотижневі лінзи для корекції зору в Україні?

Як і будь-які інші, двотижневі лінзи мають деякі особливості, які варто враховувати при покупці. У першу чергу, це стосується товщини: двотижневі лінзи досить тонкі і м'які, тому краще мати певний досвід в їх надяганні або придбати декілька пар відразу. Вони знадобляться, якщо раптом перша пара буде забракована через невдалу спроби її надіти.

Ще один важливий момент: для комфортного і ефективного використання потрібно підбирати такі засоби корекції зору, які будуть ідеально підходити пацієнту. У випадку з двотижневими контактними лінзами це може бути трохи важко, оскільки вони розраховані на малий розкид параметрів і знайти підходящі лінзи для рідкісних порушень зору буде не так-то просто.

Нарешті, двотижневі лінзи так само, як і місячні, і постійні, вимагають спеціального очищення, тому в комплекті з ними вам знадобляться розчини для дезінфекції та очищення, а також контейнер для зберігання лінз в Україні. Це важливо, оскільки саме від чистоти і цілісності лінз залежить те, наскільки якісною буде корекція зору.

Кому підійдуть двотижневі лінзи в Україні?

Маючи на увазі всі особливості використання даного типу лінз, можна сміливо стверджувати, що вони підходять:

  • людям, чия робота пов’язана з контактом з дрібними частинками, здатними осідати на лінзах (завдяки короткому терміну експлуатації і можливості очищення, лінзи збережуть свої властивості і захистять очі);
  • людям, які страждають від найбільш поширених порушень зору;
  • людям з підвищеною чутливістю очей.

Протипоказані двотижневі контактні лінзи пацієнтам із запальними процесами і ушкодженнями очного яблука і прилеглих структур.

Де купити двотижневі контактні лінзи в Україні? Ціна на них

Якщо ви шукаєте контактні лінзи для двотижневого носіння, інтернет-магазин ОПТИКА 1.0 - то, що вам потрібно. У нас зібраний найширший асортимент якісних лінз від передових виробників. Ціна на двотижневі контактні лінзи в Україні в інтернет-магазині ОПТИКА 1.0 більш ніж доступна. І ви можете в цьому переконатися, відвідавши наш сайт.

Заходьте до нас, замовляйте двотижневі лінзи, отримуйте грамотну консультацію від наших консультантів і ступайте в якісне поліпшення вашого зору!

ОПТИКА 1.0: ви гідні бачити найяскравіші фарби навколишнього світу!