Лінзи з UV - фільтром

Фільтри

Контактні лінзи в УФ-фільтром в Україні

З приходом літа ми всі дбаємо про свою шкіру: носимо кепки і панами, надягаємо сонцезахисні окуляри, щоб не морщитися, наносимо на обличчя крем із захистом від УФ-променів. Але захисту від сонячних променів потребує не тільки шкіра, але і наш зір. Правильно обрані сонцезахисні окуляри знижують ризик впливу УФ-В променів, які поглинаються рогівкою, і УФ-А променів, які здатні проникати через рогівку, пошкоджуючи сітківку і навіть кришталик.

Якщо у вас є проблеми із зором, ми рекомендуємо купити лінзи з УФ-фільтром в Україні. Вони мають ряд переваг перед звичайними сонцезахисними окулярами і забезпечують надійний захист від сонця.

Які особливості мають лінзи з УФ-фільтром?

Головне завдання лінз з УФ-фільтром - максимально блокувати сонячні промені. Але крім цього, вони також:

 • можуть коригувати ваш зір;
 • мають глибшу систему захисту, ніж сонцезахисні окуляри. Наприклад, окуляри від сонця захищають тільки рогівку, блокуючи УФ-В промені, а лінзи з UV-фільтром здатні захистити внутрішні структури ока;
 • сонцезахисними лінзами зручно користуватися, коли ви займаєтеся спортом, ведете автомобіль, довго перебуваєте на пляжі або їдете на морську прогулянку.

Потрібно купити лінзи з УФ-фільтром в Україні? Вибирайте тільки якісну продукцію!

           Якби люди знали, що нехтування захистом очей від сонця призводить до катаракти, птерігіума, дистрофії сітківки або хронічної сльозотечі, всі б ставилися до захисту очей від сонця більш відповідально. Сонячні окуляри – гарна альтернатива, але вони захищають очі менш ніж на 80%. Не завжди дужки окулярів щільно прилягають до шкіри навколо очей, а тому на наш орган зору потрапляють бокові промені сонця. І вони можуть бути не менш небезпечними, ніж прямі. Виробники очних лінз турбуються про те, щоб ми могли користуватися кольоровимиастигматичними та звичайними лінзами і мати захист від сонячних променів.

           Обираючи контактні лінзи, ви забезпечуєте собі повноцінний захист. Тільки до їх вибору необхідно поставитися відповідально. Ви можете зустріти безліч реклам і акційних пропозицій, які пропонують купити лінзи з УФ-захистом недорого в Україні. Не варто купувати їх в першому-ліпшому інтернет-магазині, оскільки товар може бути неякісним.

           Якщо ви хочете придбати надійний захист для очей від сонця, вибирайте магазин за наступними критеріями:

 • краще придбати контактні лінзи в спеціалізованій оптиці;
 • лінзи з УФ-захистом повинні бути розроблені відповідно до міжнародних стандартів;
 • консультант в оптиці повинен відповісти на всі ваші запитання, які стосуються захисту зору від сонця за допомогою лінз, а також допомогти підібрати розмір, торгову марку і ступінь захисту індивідуально під ваші цілі;
 • в оптиці повинні бути представлені відомі бренди контактних лінз.

Інтернет-магазин ОПТИКА 1.0 відповідає всім перерахованим вище критеріям. Купуючи лінзи з УФ-захистом в Україні у нас, ви отримуєте:

 • тільки якісний сертифікований товар;
 • уважну підтримку консультантів на етапі оформлення замовлення;
 • консультацію з усіх питаннях щодо лінз і захисту очей від сонця;
 • швидку доставку.

           ОПТИКА 1.0 - спеціалізований магазин, в якому ви знайдете все необхідне для корекції і захисту зору. У нашому асортименті представлені сонцезахисні лінзи від Alcon і Sauflon. Також ви зможете придбати все необхідне для зберігання і очищення лінз: спеціальні розчини, зволожуючі краплі, аксесуари.

           Ваш зір - цінний дар, завдяки якому ви можете насолоджуватися всіма фарбами світу. Не приймайте це як належне, і не ставтеся легковажно. Обирайте ОПТИКА 1.0 в якості надійного партнера, який подбає про ваше здоров'я.