Контактні лінзи лінійки Biofinity Toric

В наявності
Артикул:Biofinity Toric
Бренд:Coopervision
Доступні варіанти:
- +
376 грн
Опис

Biofinity Toric – преміальні силікон-гідрогелеві м'які контактні лінзи для корекції астигматизму з матеріалу 3-го покоління. Підходять для корекції міопії (від -0,25 до -10,0) та гіперметропії (від +0,25 до +8,0) та окремо лінзи без діоптрій, які використовуються виключно для виправлення астигматизму. Такий широкий асортимент діоптрій дозволяє великому колу людей отримати якісну картинку та належний комфорт.

Що таке астигматизм? Це захворювання очей, при якому промінь світла, проходячи через очне яблуко, нерівномірно фокусується і дає в результаті нечітку картинку.

Дані контактні лінзи тривалого носіння мають оптимізовану геометрію, однакову товщину в симетричних точках та закруглені краї. Лінза при носінні не відчувається на оці та допомагає новачкам швидше звикнути до використання лінз.

Торичні лінзи Biofinity toric створені на основі ексклюзивної технології Aquaform - це розробка унікального матеріалу на основі довгих молекул силікону, яка утримує вологу всередині та на поверхні контактної лінзи, забезпечуючи хорошу змочуваність та зменшує утворення великої кількості нальоту.

особливості:

  • Контактна корекція астигматизму.
  • Матеріал: силікон-гідрогель 3 покоління.
  • Високий коефіцієнт пропускання кисню Dk/t.
  • Природне зволоження.
  • Низький модуль пружності.
  • Режим носіння – денний (30 днів) або пролонгований (14 днів безперервного носіння).
  • Тонування лінз для зручності поводження.

Перед тим як купити місячні лінзи Biofinity Toric для корекції зору та астигматизму, потрібно обов'язково проконсультуватися з вашим офтальмологом.

Характеристики
Лінійка Biofinity
Бренд CooperVision
Режим заміни 1 місяць
Радіус лінзи R (мм) 8.7
Діаметр лінзи D (мм) 14.5
Киснепроникність (Dk/t) 116
Вміст вологи (%) 48
Колір лінз Світло-блакитний

Вас також можуть зацікавити