Розчини для лінз

Фільтри
Розчин для лінз Biotrue
186 грн
Розчин для лінз I Care
280 грн
Розчин Neo Plus-K 130 ml
160 грн
Розчин для лінз Alvera
277 грн

Контактна оптика є важливим атрибутом для тих людей, яким показана корекція зору або є бажання внести «родзинку» до свого стилю, змінивши колір очей. Подорожуючи, катаючись на велосипеді чи займаючись спортом ви відчуватимете комфорт та впевненість. Контактні лінзи щодня потребують зволоження, дезинфекції та очищення механічними способами. Догляд за лінзами потрібний для правильно зберігання та уникнення розвитку бактерій, часток, є важливою складовою для здоров'я очей людини і якості зору.

Розчини для лінз в Україні – невід'ємний атрибут, для того щоб тримати лінзи в чистоті. Особливо важливо підібрати якісне очищення і зволоження для тих МКЛ, які носяться від двох тижнів до трьох місяців. Купити розчин для лінз в Україні можна в оптиці, яка надає тільки сертифіковану продукцію. Так ви будете впевнені в тому, що ваші «помічники» надійно очищаються і не піддаються агресивним складовим неперевірених засобів. Це не просто вода для лінз, адже вона забезпечую надійний заист та дбайливе збереження.

Інтернет-магазин Оптика 1.0 має великий асортимент засобів, щоб запропонувати вам якісну рідину для лінз, необхідну на кожному етапі догляду.

Які є розчини для лінз в Україні?

Лінзи омиває слізна рідина, тому з плином часу на поверхні оптики утворюються відкладення органічного характеру. Це плівки: ліпідні, жирові і білкові. Також на поверхні накопичуються частинки сигаретного диму, аерозолів, косметики і пилу. Оптика забруднюється, набуває каламутного колір, викликає алергічні реакції, а також бактеріальні захворювання.

Ось чому потрібно купити розчин для лінз в Україні - він знадобиться для дезінфекції, зволоження і створення стерильного середовища для її зберігання лінз в контейнері.

Тож, якими бувають види розчинів для догляду за контактними лінзами? Про це в нашій таблиці:

Вид розчину

Його особливості

 

Універсальні розчини

Розчин для промивання лінз має в основі розчин води і солі. Цей склад можна порівняти з людської сльозою. Окрім основи, присутній ряд додаткових компонентів: дезінфектор підходить для видалення бактерій, сурфактант застосовують для розщеплення органічних речовин, а кондиціонер - для зволоження матеріалу. Зволоження відбувається завдяки гіалуронової кислоти або гідроксипропілцелюлози. Вони дають матеріалу захист від пересихання. Такі розчини для лінз називаються багатофункціональними. Вони застосовуються, щоб промивати і зберігати всі види м'якої оптики.

 

Пероксидні розчини в Україні

 

Розчини для лінз в Україні, ціна яких трохи відрізняється від універсальних, потрібні для того, щоб глибоко очищати і дезінфікувати засоби корекції. Рідина не містить консервантів, тому вона підходить для алергіків. Однак пероксидна система для лінз містить в складі перекис водню - речовину, що видаляє грибок, віруси і бактерії. Перш ніж використовувати препарат, потрібно уважно прочитати інструкцію. Якщо перекис потрапить на слизову, то буде опік. Потрібно застосовувати контейнер, що йде в комплекті і витримувати вказаний в інструкції час. У комплекті є диск, здатний за 4-6 годин нейтралізувати перекис.

 

Ферментні розчини в Україні

Ці види розчинів для догляду за контактними лінзами мають завдання побороти відкладення органічного типу. Продають такий засіб у вигляді ензимних шампунів або таблеток. Вони розщеплюють різні накопичення - ліпідні, жирові і білкові. Досить розчинити таблетку в універсальній рідині, після чого - помістити в неї на певний час у ферментний розчин. Тримати лізи потрібно виключно стільки часу, як написано в інструкції. Шампунь застосовують для очищення механічним шляхом. Для цього на лінзу наносять 2-3 краплі, і труть її пальцем. Перш ніж вдягти оптику знову, її необхідно промити універсальною рідиною.

Який розчин для догляду за контактними лінзами потрібен саме вам?

Щоб відповісти на це питання, необхідно розуміти, які лінзи ви носите. Якщо ви носите одноденні лінзи, то вони не потребують глибокого очищення. Тому для них можна обрати сольовий і гіалуроновий розчин для зволоження очей. Якщо ж ви вибираєте тижневі або місячні лінзи для носіння, то добре підійде для використання мультифункціонального розчину. Купити розчин для контактних лінз універсального типу - це дуже гарне рішення, адже його склад схожий на водно-сольовий. Він справляється з усіма завданнями, необхідним сучасним лінзам: зберігання, дезінфекція, зволоження, очищення.

Переваги відповідних розчинів за видами

Сольовий

Утримує в лінзі вологу

Пероксидний

Дуже добре справляється з дезінфекцією

Багатофункціональний

Має повний функціонал

Яка ціна на розчини для лінз в Україні?

Ціна на дану продукцію відрізняється в залежності від активних речовин, складу, виробника. Дізнатися вартість різних розчинів легко – достатньо ознайомитися із асортиментом інтернет-магазину Оптика 1.0 чи відвідати наші стаціонарні салони. Ми пропонуємо великий вибір товарів за доступними цінами, які відповідають усім стандартам якості та належного зберігання. Кожен розчин виконує свою функцію і може бути рекомендований до застосування у відповідності із вашими потребами.

Ми з радістю проконсультуємо та надамо усі потрібні рекомендації. Ваш 100% зір – це Оптика 1.0.