Зволожуючі краплі

Фільтри

Сухість очей - неприємний симптом, який сигналізує про те, що на наші очі випало велике навантаження. Нерідко сухість виникає від тривалого перебування біля екрану монітора комп'ютера, читання або при постійному знаходження в просторі з сухим повітрям. Якщо ви носите контакті лінзи, особливо двотижневі, місячні, тримісячні чи тривалого носіння, вашим очам необхідне зволоження та надійний захист. Постійне перебування стороннього предмета може викликати роздратування, яке потребує правильного догояду. Синдром сухих очей характеризується почервонінням очного яблука, «каламутною» картинкою зображення, різзю, яка іноді переходить в головний біль. Такі симптоми ігнорувати не можна, тому необхідно відразу підібрати гарні очні краплі для зволоження. У разі ігнорування проблеми можуть виникати неприємні відчуття, дискомфорт та порушення зору.

Придбати краплі від сухості очей можна в мережі магазинів "Оптика 1.0". У нашому асортименті великий вибір продукції, яка має належні сертифікати та зберігається суворо з дотриманням належних умов.

Як обрати зволожуючі краплі для очей в Україні?

На ринку офтальмологічної продукції є достатньо зволожуючих крапель для очей. Серед найбільш популярних брендів: Avizor, Piloset, Bausch & Lomb. Усі вони мають у своїй основі розроблені склади, які допомагають позбутися сухості очей. Вони можуть використовуватися як краплі для очей від втомлюваності, яка може проявлятися проявами сухості.

Одним з ефективних варіантів підтримувати природне зволоження стали краплі для очей з гіалуроновою кислотою. Ціна в Україні на них доступна, та й вибір виробників великий. Попит на них дійсно підвищений, тому що:

  • гіалуронова кислота, яка є у складі зволожуючих крапель, повністю фізіологічна для організму людини. Вона не є синтетично виведеним елементом. Це природний компонент рідин нашого організму, який відповідальний за збереження вологи в тканинах. Тому краплі з гіалуроновою кислотою комфортно сприймаються нашими органами зору;
  • гіалуронові очні краплі ідеально справляються з сухістю слизових оболонок ока, діючи швидко;
  • вони ефективно усувають почервоніння, подразнення, «зернистість» в очах;
  • з ними легко користуватися м'якими контактними лінзами, оскільки надягання і знімання стають комфортними;
  • якщо у вас була лазерна корекція зору або травма, то офтальмологи призначають краплі з гіалуроновою кислотою, для того щоб відновні процеси проходили швидше.

Звичайно ж, можна купити зволожуючі краплі для очей недорого. Очні краплі, які не містять в складі цього елементу, теж будуть не менш ефективними для усунення симптому сухості. Але перед покупкою потрібно проконсультуватися зі своїм офтальмологом.

На сайті інтернет-магазину Оптика 1.0 ви можете скористатися допомогою консультантів, які підберуть краплі для очей згідно з вашими скаргами.

Де купити зволожуючі краплі для очей?

На ринку представлено різноманіття аптек, магазинів, які спеціалізуються на даній продукції. Обираючи мережу салонів «Оптика 1.0», ви можете бути впевненими в якості товарів та їх правильному зберіганні. У нас ви можете купити краплі для очей від почервоніння, викликаного надмірною сухістю. Вони можуть використовуватися як краплі для лінз, якщо ви є власником даних засобів.

У нашому асортименті є все необхідне: від продукції для корекції зору – окулярів, контактних лінз, сонцезахисної оптики до засобів догляду за ними та аксесуарів.

Купити краплі для очей через інтернет просто. Обирайте товар на нашому сайті, кладіть у кошик, оформлюйте покупку і чекайте швидкої доставки! Впевнені, ви залишитеся задоволені якістю обраних крапель для очей.

ОПТИКА 1.0: піклуючись про свій зір, ви продовжуєте його здоров'я!