Контактні лінзи Dailies

Фільтри

Останнім часом все більше споживачів віддає перевагу одноденним контактним лінзам. Такі лінзи не потребують регулярного догляду, зберігання у спеціальних розчинах. Після одноденного використання достатньо змінити одну пару на іншу.

Лінійка контактних лінз Dailies – це серія дихальних, зволожуючих контактних лінз одноденного використання, яку люблять наші клієнти за її якість та комфорт.

Основні характеристики лінійки Dailies

Dailies – це лінійка контактних лінз одноденного носіння від компанії Alcon.

У лінійці Dailies лінзи виконані з гідрогелю та силікон гідрогелю. Це робить їх дихаючими, так як гідрогелеві та силікон гідрогелеві лінзи мають високий рівень повітря прохідності.

Контактні лінзи Dailies маю високий рівень вмісту вологи, що робить їх носіння комфортним, не пересушують очей.

Переваги одноденних контактних лінз у тому, що вони не потребують регулярного догляду та зберігання. Такі лінзи користуються все більшим попитом через те, що вони зручні у користуванні, комфортні та гігієнічні.

Асортимент лінійки Dailies

У складі лінійки Dailies є силікон гідрогелеві та гідрогелеві мультифокальні, торичні та сферичні контактні лінзи.

Асортимент лінійки складається з:

  • Dailies Total – це силікон гідрогелеві контактні лінзи одноденного носіння. Добре пропускають повітря – 156.0 Dk/t. Dailies Total мають високий відсоток вологи – 80%, що робить їх комфортними у носінні. Такі лінзи випускаються по 30 та 90 штук в упаковці.
  • Dailies AquaComfort Plus – це гідрогелеві одноденні контактні лінзи від компанії Alcon з високим рівнем вологи – 69.0%. Через гідрогель у складі є дихаючими. Dailies AquaComfort Plus вибирають ті, хто страждає на проблему сухості очей. Вони комфортні та зручні у носінні. Випускаються по 30 та 90 штук в упаковці.
  • Dailies Aqua Toric – це торичні одноденні контактні лінзи при астигматизмі. Вони виконані з гідрогелю, добре пропускають повітря, добре зволожують очі. Такі лінзи комфортні в носінні, зручні в користуванні.
  • Dailies Aqua Multifocal – це мультифокальні контактні лінзи одноденного носіння. Переваги їх у зручності, комфортному носінні. Гідрогель у складі робить їх дихаючими, також мають високий рівень вмісту вологи. В упаковці йде по 30 та 90 штук.

Де замовити контактні лінзи Dailies?

Оптика 1.0 реалізує контактні лінзи лінійки Dailies від компанії Alcon. Також, у нас широкий асортимент інших контактних лінз та товарів для очей перевірених вітчизняних та світових виробників за доступними цінами. Вся продукція у нашій компанії має сертифікати якості. Асортименти продукції регулярно оновлюється, стежте за новинками на нашому сайті, це допоможе Вам придбати контактні лінзи та інші товари для очей за вигідною ціною.