Контактні лінзи FreshLook

Фільтри

FreshLook – це лінійка контактних лінз від компанії Alcon. Особливість їх у тому, що це серія кольорових контактних лінз тривалого носіння. FreshLook кольорові лінзи виглядають максимально природно на райдужці, оскільки завдяки технології 3 в 1, малюнок лінз копіює його.

Основні характеристики лінійки

Лінійка FreshLook - це серія кольорових контактних лінз з діоптріями та без. Виготовлені із гідрогелю. тому дихають. Контактні лінзи Фрешлук мають низку переваг.

 • Через гідрогель у складі мають високий рівень повітря прохідності, це дозволяє оку дихати, їх носіння стає комфортним.
 • Також гідрогель не викликає алергічних реакцій, тому лінійка FreshLook абсолютно безпечна.
 • Мають високий рівень вмісту вологи, тому після тривалого носіння не сушать око.
 • У складі контактних лінз FreshLook є Phemfilcon A, який забезпечує комфортне носіння протягом дня.
 • Широкий асортимент лінз, які надають відтінку, так і повністю змінюють колір очей до невпізнанності.
 • Завдяки технології фарбування 3 в 1 надають очам нового глибокого кольору, при цьому виглядають натурально.
 • Контактні лінзи FreshLook мають у своєму складі ультрафіолетові фільтри, які захищають очі від згубного впливу сонячних променів.

Асортименти FreshLook

В асортименті лінійки багато гідрогелевих контактних лінз різних відтінків та кольорів, з діоптріями та без.

 • FreshLook Dimensions – це лінзи на місяць, які надають відтінку світлим очам із діоптріями. Забезпечують комфортне носіння, не сушать око, на 100% захищають око від ультрафіолетового проміння. У своєму асортименті мають три відтінки: Sea Green, Caribbean Aqua, Pacific Blue.
 • FreshLook Colors – це кольорові контактні лінзи без діоптрій. Надійно захищають око від сонячного проміння, добре зволожують око, комфортні в носінні. Це місячні лінзи денного носіння. Вони повністю фарбують очі, через технологію 3 в 1 колір при цьому виглядає дуже натурально. В асортименті такі кольори: блакитний, сапфіровий, фіалковий, сірий та зелений.
 • FreshLook Colors Blends – це кольорові контактні лінзи тривалого носіння. Комфортні, добре зволожують очі, ультрафіолетові фільтри захищають око від прямих сонячних променів. У своєму асортименті мають 12 унікальних кольорів.
 • FreshLook Dimensions 0 д – це відтінкові контактні лінзи для світлих очей без діоптрій. Дуже комфортні в носінні, зволожують, за допомогою ультрафіолетових фільтрів надійно захищають око від сонячних променів. В асортименті лінзи таких відтінків, як Sea Green, Caribbean Aqua, Pacific Blue
 • FreshLook OneDay – відтінкові щоденні контактні лінзи. Мають гідрогелевий склад, що робить їх дихаючими та комфортними в носінні, добре зволожують очне яблуко. Ультрафіолетові фільтри захищають очі від сонця. В асортименті чотири основні відтінки: блакитний, світло-зелений, сірий та карий.
 • FreshLook OneDay Illuminate – щоденні контактні лінзи в одному варіанті, вони не змінюють колір, а візуально збільшують очі. Мають темне тришарове забарвлення, зволожують око, захищають його від дії сонця.

Лінійка FreshLook не мають у своєму асортименті торичних, мультифокальних, з плюсовими діоптріями контактних лінз.

FreshLoook підійдуть людям: зі 100% зором, які хочуть змінити колір, тим, хто страждає на короткозорість або далекозорість.

Де придбати контактні лінзи FreshLook?

У “Оптика 1.0” широкий вибір контактних лінз перевірених світових та вітчизняних брендів, а також іншої продукції для очей. У нас Ви маєте можливість придбати лінзи для зору виробника Alcon за вигідною ціною. Асортимент нашого сайту постійно оновлюється. Слідкуйте за новинками на нашому сайті, це допоможе Вам придбати товар за найвигіднішою ціною.

І хоча лінійка FreshLook – це лінійка безпечних кольорових контактних лінз, перед покупкою слід проконсультуватися з лікарем – офтальмологом. Самолікування може бути небезпечним для Вашого здоров'я.