Контактні лінзи

Фільтри
Контактні лінзи Ultra
405 грн

Контактні лінзи для очей в Україні відносяться до одного з видів оптики, яка дозволяє скорегувати зір. Принцип використання м'яких контактних лінз досить простий і зрозумілий: вони поміщаються на слізну плівку, яка покриває поверхню ока. Як правило, лінзи не мають кольору, але для зручності використання або з метою зміни вашого іміджу, виробниками можуть використовуватися ледь помітні відтінки. Сучасні контактні лінзи мають найрізноманітніші цілі застосування і матеріали, з яких вони виробляються. Про це ми і поговоримо в нашому матеріалі.

Бажаєте купити контактні лінзи в Україні? Тоді давайте поговоримо про їх особливості!

Купувати лінзи для зору краще по рецепту після консультації з лікарем. Чому? Тому що вибір повинен враховувати безліч параметрів, про які неможливо дізнатися самостійно. До них відносять:

 • кількість діоптрій;
 • кривизна рогівки;
 • периферичний зір;
 • робота очних м'язів;
 • внутрішньоочний тиск.

Також потрібно враховувати їх призначення, матеріал, оптичну силу, жорсткість (фактуру), тривалість носіння і колір. Різні види контактних лінз вирішують різні завдання.

Завдяки сучасному прориву в медицині було розроблено спеціальні мультифокальні лінзи. Вони здатні забезпечити чітку зорову картинку та поєднують в собі параметри монофокальних виробів.

Варто розмежовувати МКЛ лінзи та жорсткі. Перші здатні скоригувати короткозорість, далекозорість чи інші патології, які не перейшли в запущену стадію. Якщо виправлення дефектів неможливе м'якими контактними лінзами в силу сильного відхилення від норми зору, застосовується терапія оптикою другого виду.

Якщо ви вирішили купити контактні лінзи в Україні і носити їх на регулярній основі, то слід подбати і про базові особливості в догляді. Різні розчини, зволожуючі краплі, контейнери і пероксидні системи для глибокого очищення стануть вашими постійними супутниками, якщо ви використовуєте лінзи тривалого носіння. Якщо ж ви використовуєте лінзи на кожен день, то догляд за ними більш простий.

Найпоширеніший страх серед людей – переживання відносно того, що вони не так одягнуть лінзи і пошкодять око. Турбуватися не варто, адже офтальмолог навчить вас тонкощам процесу експлуатації, і після декількох тренувань ви зможете проводити регулярні маніпуляції.

Ще один страх – дорога вартість. Це міф! Ціна на лінзи для зору в Україні доступна та адекватна. Тим більше, є величезна кількість торгових марок різного цінового сегменту та відмінної якості.

Замовити лінзи можна в салоні оптики "Оптика 1.0". У нашому асортименті є великий вибір продукції для корекції зору. Якщо ваша мета - підкреслити індивідуальний імідж, ви можете купити кольорові лінзи, які стануть родзинкою до вашого стилю.

Переваги використання контактних лінз

До плюсів контактних лінз ми впевнено можемо віднести наступні фактори:

 • естетичність: контактні лінзи добре доповнюють будь-який створений образ, просто тому, що люди не помічають корекційних засобів для поліпшення зору. На відміну від окулярів, вони зручні, практичні та додають впевненості в собі.
 • носіння в будь-яку погоду: лінзи не пітніють, їм не страшні перепади температурного режиму. Якщо світить яскраве сонце, то до лінз можна підібрати сонцезахисні окуляри;
 • вони міцно тримаються при виконанні активних рухів, навіть якщо ви займаєтеся спортом, туризмом, або перебуваєте у відпустці. Купити лінзи в Україні дуже легко, тому просто спробуйте, і ви закохаєтесь в цей комфорт;
 • більш широке поле зору в порівнянні з окулярами. Причина - щільне прилягання лінзи до рогівки, і її переміщення одночасно із зіницею. Це важливо, наприклад, коли людина керує автомобілем;
 • кольоряові лінзи пофарбовані в різні відтінки і дозволяють змінювати колір очей, і, відповідно, ваш імідж;
 • є лінзи для корекції зору і його виправлення у випадках, коли з цим завданням не впораються окуляри.

Лінза фактично є чужорідним тілом, тому потребує звикання, в деяких випадках здатна викликати роздратування. Головне слідувати вказівкам лікаря - навчитися правильно ними користуватися та доглядати за всіма правилами. Підібравши підходящий варіант, ви не відчуватимете дискомфорту, зможете відмінно бачити та насолоджуватися щасливим життям.

Як довго можна ходити в лінзах? З яких матеріалів зроблені МКЛ в Україні?

Як підібрати контактні лінзи в Києві, і як зробити так, щоб носіння лінз не викликало дискомфорту? Найчастіше люди обирають денний режим носіння, коли надягають лінзи вранці, а знімають - на ніч. Гнучкий режим передбачає, що періодично лінзи не будуть зніматися з очей протягом однієї-двох ночей. Пролонгований режим передбачає носіння від 2 до 30 діб без знімання, завдяки високому ступеню киснепроникності. Тобто, для початку ви можете спробувати гнучкий режим носіння, звикнути, ну а далі - вибрати свій варіант носіння контактних лінз.

Лікарі вважають, що одноденні лінзи найбільш гігієнічні і безпечні. А ще вони прості і зручні у використанні. Традиційні КЛ здатні служити до року, але за ними потрібно ретельно доглядати. Однак для умов тривалого носіння підходять саме предмети багаторазового використання: на рік, на місяць, квартальні або двотижневі лінзи. Купити контактні лінзи в інтернеті в Україні досить просто, якщо точно знати параметри пошуку відповідного товару.

Що ж щодо матеріалу? Які для контактних лінз використовуються полімери? Це можна дізнатися з таблиці.

 

Полімери для контактних лінз

Силіконові

Жорсткі. Мають хорошу газопроникність. Відрізняються міцністю. Стійкі до відкладень, довго служать, вигідні у фінансовому плані. Їх діаметр відносно малий, завдяки чому око вільно «дихає», а рогівка здійснює сльозообмін. Води в жорстких лінзах немає. Саме тому пацієнтам частіше потрібні зволожуючі краплі, тому що КЛ пересушується в запиленому або сухому приміщенні. Такі лінзи складно підбирати, тому що вони повинні ідеально збігатися з поверхнею рогівки кожного ока. Процес звикання триває довго - від 7-14 днів, або навіть довше.

 

Гідрогелеві

Вміст води - 38-78%. З ростом кількості води зростає відсоток пропускання кисню до рогівки ока. У гідрогелевих лінз порівняно невисока киснева проникність, проте носити їх комфортно завдяки м'якості.

 

Силікон-гідрогелеві

Вода становить 24-60%. Якщо мова йде про водоградієнтні варіанти, то у них водою покрита вся поверхня. Киснева проникність виявляється достатньою внаслідок потрапляння силікону. Вона в 4-6 разів перевищує аналогічний показник гідрогелевих варіантів. Тому лінзи з додаванням силікону називають «дихаючими». Вони придатні для тривалого носіння, не дивлячись на те, що ці КЛ мають підвищену щільність і не таку гарну змочуваність.

Контактні лінзи в Україні: ціна і якість

На сайті інтернет-магазину Оптика 1.0 можна побачити вартість контактних лінз. Ми пропонуємо доступні ціни на ринку України, які залежать від виробника, кількості лінз, їх різновидів, матеріалів.

В залежності від призначення, лінзи можуть виконувати функції корекції зору або заміни кольору очей. Не всі люди за медичними показниками можуть носити контактні лінзи, тому перед покупкою необхідно проконсультуватися з офтальмологом. Якщо у вас будуть виявлені деякі хвороби зі списку протипоказань, лікар визначить для вас підходящий варіант корекції. Оцінити комфорт від використання КЛ можна тільки в тому випадку, якщо правильно доглядати за ними, виконувати всі призначення і міри безпеки, про які вам розповість офтальмолог. 

Мати 100% зір - це сучасна реальність, яку допоможуть втілити в життя спеціалісти центру "Оптика 1.0". Довіряйте професіоналам та насолоджуйтеся життям зі всіма його барвами!