Контактні лінзи для очей в Україні відносяться до одного з видів оптики, яка дозволяє скорегувати зір. Принцип використання м'яких контактних лінз досить простий і зрозумілий: вони поміщаються на слізну плівку, яка покриває поверхню ока. Як правило, лінзи не мають кольору, але для зручності використання або з метою зміни вашого іміджу, виробниками можуть використовуватися ледь помітні відтінки. Сучасні контактні лінзи мають найрізноманітніші цілі застосування і матеріали, з яких вони виробляються. Про це ми і поговоримо в нашому матеріалі.
Купувати лінзи для зору краще по рецепту після консультації з лікарем. Чому? Тому що вибір повинен враховувати безліч параметрів, про які неможливо дізнатися самостійно. До них відносять:
Також потрібно враховувати їх призначення, матеріал, оптичну силу, жорсткість (фактуру), тривалість носіння і колір. Різні види контактних лінз вирішують різні завдання.
Завдяки сучасному прориву в медицині було розроблено спеціальні мультифокальні лінзи. Вони здатні забезпечити чітку зорову картинку та поєднують в собі параметри монофокальних виробів.
Варто розмежовувати МКЛ лінзи та жорсткі. Перші здатні скоригувати короткозорість, далекозорість чи інші патології, які не перейшли в запущену стадію. Якщо виправлення дефектів неможливе м'якими контактними лінзами в силу сильного відхилення від норми зору, застосовується терапія оптикою другого виду.
Якщо ви вирішили купити контактні лінзи в Україні і носити їх на регулярній основі, то слід подбати і про базові особливості в догляді. Різні розчини, зволожуючі краплі, контейнери і пероксидні системи для глибокого очищення стануть вашими постійними супутниками, якщо ви використовуєте лінзи тривалого носіння. Якщо ж ви використовуєте лінзи на кожен день, то догляд за ними більш простий.
Найпоширеніший страх серед людей – переживання відносно того, що вони не так одягнуть лінзи і пошкодять око. Турбуватися не варто, адже офтальмолог навчить вас тонкощам процесу експлуатації, і після декількох тренувань ви зможете проводити регулярні маніпуляції.
Ще один страх – дорога вартість. Це міф! Ціна на лінзи для зору в Україні доступна та адекватна. Тим більше, є величезна кількість торгових марок різного цінового сегменту та відмінної якості.
Замовити лінзи можна в салоні оптики "Оптика 1.0". У нашому асортименті є великий вибір продукції для корекції зору. Якщо ваша мета - підкреслити індивідуальний імідж, ви можете купити кольорові лінзи, які стануть родзинкою до вашого стилю.
До плюсів контактних лінз ми впевнено можемо віднести наступні фактори:
Лінза фактично є чужорідним тілом, тому потребує звикання, в деяких випадках здатна викликати роздратування. Головне слідувати вказівкам лікаря - навчитися правильно ними користуватися та доглядати за всіма правилами. Підібравши підходящий варіант, ви не відчуватимете дискомфорту, зможете відмінно бачити та насолоджуватися щасливим життям.
Як підібрати контактні лінзи в Києві, і як зробити так, щоб носіння лінз не викликало дискомфорту? Найчастіше люди обирають денний режим носіння, коли надягають лінзи вранці, а знімають - на ніч. Гнучкий режим передбачає, що періодично лінзи не будуть зніматися з очей протягом однієї-двох ночей. Пролонгований режим передбачає носіння від 2 до 30 діб без знімання, завдяки високому ступеню киснепроникності. Тобто, для початку ви можете спробувати гнучкий режим носіння, звикнути, ну а далі - вибрати свій варіант носіння контактних лінз.
Лікарі вважають, що одноденні лінзи найбільш гігієнічні і безпечні. А ще вони прості і зручні у використанні. Традиційні КЛ здатні служити до року, але за ними потрібно ретельно доглядати. Однак для умов тривалого носіння підходять саме предмети багаторазового використання: на рік, на місяць, квартальні або двотижневі лінзи. Купити контактні лінзи в інтернеті в Україні досить просто, якщо точно знати параметри пошуку відповідного товару.
Що ж щодо матеріалу? Які для контактних лінз використовуються полімери? Це можна дізнатися з таблиці.
Полімери для контактних лінз |
|
Силіконові |
Жорсткі. Мають хорошу газопроникність. Відрізняються міцністю. Стійкі до відкладень, довго служать, вигідні у фінансовому плані. Їх діаметр відносно малий, завдяки чому око вільно «дихає», а рогівка здійснює сльозообмін. Води в жорстких лінзах немає. Саме тому пацієнтам частіше потрібні зволожуючі краплі, тому що КЛ пересушується в запиленому або сухому приміщенні. Такі лінзи складно підбирати, тому що вони повинні ідеально збігатися з поверхнею рогівки кожного ока. Процес звикання триває довго - від 7-14 днів, або навіть довше.
|
Гідрогелеві |
Вміст води - 38-78%. З ростом кількості води зростає відсоток пропускання кисню до рогівки ока. У гідрогелевих лінз порівняно невисока киснева проникність, проте носити їх комфортно завдяки м'якості.
|
Силікон-гідрогелеві |
Вода становить 24-60%. Якщо мова йде про водоградієнтні варіанти, то у них водою покрита вся поверхня. Киснева проникність виявляється достатньою внаслідок потрапляння силікону. Вона в 4-6 разів перевищує аналогічний показник гідрогелевих варіантів. Тому лінзи з додаванням силікону називають «дихаючими». Вони придатні для тривалого носіння, не дивлячись на те, що ці КЛ мають підвищену щільність і не таку гарну змочуваність. |
На сайті інтернет-магазину Оптика 1.0 можна побачити вартість контактних лінз. Ми пропонуємо доступні ціни на ринку України, які залежать від виробника, кількості лінз, їх різновидів, матеріалів.
В залежності від призначення, лінзи можуть виконувати функції корекції зору або заміни кольору очей. Не всі люди за медичними показниками можуть носити контактні лінзи, тому перед покупкою необхідно проконсультуватися з офтальмологом. Якщо у вас будуть виявлені деякі хвороби зі списку протипоказань, лікар визначить для вас підходящий варіант корекції. Оцінити комфорт від використання КЛ можна тільки в тому випадку, якщо правильно доглядати за ними, виконувати всі призначення і міри безпеки, про які вам розповість офтальмолог.
Мати 100% зір - це сучасна реальність, яку допоможуть втілити в життя спеціалісти центру "Оптика 1.0". Довіряйте професіоналам та насолоджуйтеся життям зі всіма його барвами!