Контактні лінзи Dailies Total 1 Astigmatism

В наявності
Артикул:Dailies Total 1 Astigmatism
Бренд:Alcon
Доступні варіанти:
- +
1980 грн
Опис

Контактні лінзи Dailies Total 1 for Astigmatism — це новинка від Alcon, що забезпечує людям з астигматизмом хороший зір і комфортне носіння протягом дня.

Це одноденні контактні лінзи, зручність і безпечність яких забезпечені застосуванням спеціальних технологій і матеріалів:

технологія PRECISION BALANCE 8/4 забезпечує точки стабілізації, завдяки чому лінза надійно фіксується і мінімально контактує з нижньою повікою.
технологія SmarTears сприяє вивільненню інгредієнту, що міститься в сльозі та допомагає стабілізувати ліпідний шар слізної плівки.
водоградієнтний матеріал забезпечує вміст вологи у ядрі лінзи 33%, а на поверхні до 100%, це сприяє вираженому комфорту носіння.
фільтрація UV та HEV світла слугує додатковим захистом від сонця та випромінювання цифрових гаджетів.
Лінзи Dailies Total 1 for Astigmatism забезпечують захист від 98% UVA-променів і 99% UVB-променів і зменшують шкідливий вплив синього світла від цифрових гаджетів на очі. Однак, це лише частковий захист зіниць, що не скасовує необхідність використання спеціальних захисних окулярів.

Будучи лінзами щоденної заміни, Alcon Dailies Total 1 особливо зручні тим, що не потребують догляду та дезінфекції. Просто викидайте пару лінз після того, як використовували їх протягом дня.

Характеристики
Лінійка Dailies
Бренд Alcon
Режим заміни 1 день
Радіус лінзи R (мм) 8.6
Діаметр лінзи D (мм) 14.5
Киснепроникність (Dk/t) 127
Вміст вологи (%) 33-80
Колір лінз Прозорий

Вас також можуть зацікавити