Контактні лінзи Air Optix Night & Day Aqua

В наявності
Артикул:Air Optix Night&Day Aqua
Бренд:Alcon
Доступні варіанти:
- +
379 грн
Опис

Air Optix Night & Day Aqua - місячні контактні лінзи з матеріалу Lotrafilcon A. Даний засіб корекції зору першого покоління вважається одним із кращих і залишається актуальним серед широкої аудиторії користувачів завдяки тому, що лінзи не відчутні на очах при використанні.

Переваги, що мають силікон-гідрогелеві лінзи Ейр Оптікс:

  • Ідеально гладка поверхня лінз досягнута завдяки плазмовій обробці, що робить процес носіння комфортним та допомагає уникнути тертя лінзи з повіками
  • Пролонговані лінзи мають високу міцність завдяки дизайну та стійкість до різного роду відкладень
  • Дихаючі лінзи не становлять небезпеки для здоров'я, якщо Ви заснете, не знявши контактні лінзи, або перетримаєте час заміни.
  • Протягом всього періоду використання лінз їхні якісні характеристики лишаються незмінними.

Ці засоби контактної корекції зору ідеальні для тих, хто веде інтенсивний спосіб життя. Вони призначені для безперервного носіння і вдень, і вночі, пропускаючи до очей максимум кисню. Якщо у Вас немає часу або можливості для догляду за контактними лінзами, але Ви потребуєте відмінного зору протягом 24 годин на день до 30 діб поспіль Air Optix Night & Day AQUA - гарний вибір! Але умовою відмінного користування є підбір розчину для зберігання лінз та очищення від забруднень.

Якщо бажаєте купити лінзи для зору тривалого носіння, то обов’язково дослухайтеся рекомендацій лікаря офтальмолога та робіть вибір лише у спеціалізованих центрах зору Оптика 1.0.

контактні лінзи

Характеристики
Лінійка Air Optix
Бренд Alcon
Режим заміни 1 місяць
Радіус лінзи R (мм) 8.4, 8.6
Діаметр лінзи D (мм) 13.8
Киснепроникність (Dk/t) 177
Вміст вологи (%) 24
Колір лінз Світло-блакитний

Вас також можуть зацікавити