Засоби догляду

Уявімо ситуацію: людина прийняла самостійне рішення носити м'які контактні лінзи, або ж їй приписав їх лікар, для того щоб корегувати зір. Тоді виникає резонне питання: які елементи для догляду за контактними лінзами необхідні? Адже МКЛ важливо забезпечити якісну дезінфекцію, зволоження і зберігання. Це допоможе попередити роздратування і подовжити термін експлуатації. Про це поговоримо в нашому матеріалі.

Які потрібні засоби догляду за контактними лінзами в Україні?

Потрібно розуміти, що контактні лінзи багаторазового використання потребують догляду. Наприклад, при заміні МКЛ потрібно повністю змінювати контейнер зі спеціальним розчином. А самі розчини для контактних лінз в Україні необхідно замінювати кожного разу, коли лінзи виймаються і вдягаються на очі. Не можна класти лінзи в один і той же розчин двічі. Щоб правильно стежити за лінзами, потрібно купити засоби догляду для лінз в Україні, серед яких:

  • спеціальний розчин - засіб першої необхідності для носіння лінз. Його функції - це зволоження, очищення, промивання та дезінфекція. Якщо людина використовує контактні лінзи в якості коригуючого оптичного засобу, то без такого розчину не обійтися;
  • ферментні таблетки і пероксидні системи. Частота їх використання трохи рідша, а саме - раз в тиждень. У складі цих елементів присутні частинки, які допомагають з відкладеннями білкового типу і попереджують очні хвороби;
  • купити зволожуючі краплі для лінз в Україні також варто. Їх потрібно використовувати кожного дня. Їх функціонал полягає в тому, щоб відновлювати водний баланс і попереджувати пересихання матеріалу. Зволожуючі краплі для лінз благотворно позначаються на стані очей: знімають втому, алергічні реакції, почервоніння. З ними людина не буде відчувати роздратування, дискомфорту або сухості;
  • контейнер для зберігання лінз в Україні. Він дозволяє утримувати контактні лінзи в правильних умовах;
  • пінцет для лінз в Україні, який має наконечники із силіконового матеріалу. Вельми зручний, коли з контейнера необхідно дістати оптику для корекції зору;
  • дорожній набір - він стане в пригоді у відрядженні або поїздці. Адже догляд за контактними лінзами повинен здійснюватися постійно, незалежно від ваших особистих обставин.

Купити контактні лінзи в Україні: який матеріал обрати?

Якщо говорити про сучасні м'які лінзи, то для них застосовують гідрогель і силікон-гідрогель. Їх якості - зволоження рогівки та її постачання киснем. Унаслідок цього, використовувати дану оптику буде комфортно тим людям, які мають підвищену чутливість очей і схильність до виникнення алергічної реакції. МКЛ дозволяють відчувати себе комфортно, а період адаптації проходить швидко.

Але іноді за показаннями лікаря людина повинна носити жорсткі засоби контактної корекції. Наприклад, при виявленні хвороби кератоконус. Тоді відбувається витончення рогівки, і вона приймає форму конуса. Або при появі серйозних порушень зору, коли м'які моделі не дають очікуваного ефекту. Для цих моделей на виробництві використовують жорсткі полімери, котрі прекрасно утримують форму в процесі носіння. Велика частина сучасних лінз характеризується газопроникністю, завдяки чому вироби стають більш гнучкими, і в достатній мірі пропускають кисень до рогівки ока. Це якщо порівнювати з моделями, створеними з полімеру РММА.

Тож, сучасний ринок оптики пропонує вам на вибір контактні лінзи з таких матеріалів:

Матеріали виготовлення

Гідрогель

Зволожує рогівку і живить її киснем

 

Силікон-гідрогель

Жорсткі полімери

Гарно утримують форму, коригують зір. Володіють достатньою кисне проникністю.

Де купити засоби догляду для контактних лінз в Україні, і яка на них ціна?

Зволожуючі краплі для лінз коштують декілька сотень гривень за упаковку. Розчини для лінз можна купити по 200-400 гривень за одну ємність. Пероксидна система коштує в районі 500 гривень. Засоби догляду для контактних лінз в Україні в наборі обійдуться приблизно у 800 гривень.

Нескладно порахувати кінцеву суму базового набору для догляду за лінзами, якщо ви зайдете на сайт магазину Оптика 1.0. У нас можна купити спеціалізовані засоби, контейнери і розчини. В поле для пошуку, розташоване на самому сайті, потрібно ввести по черзі назви цікавлять вас товарів, і ви зможете отримати цінову вибірку по ним.

Не всі засоби по догляду за лінзами можуть бути представлені в одній точці продажу. Можливо, доведеться відвідати декілька інтернет-магазинів або скористатися правом покупки цілого набору необхідних засобів. Але якщо ви обираєте Оптику 1.0, то будьте впевнені, що тут ви знайдете все, що вам необхідно! Також вас порадують приємні ціни і широкий асортимент.

Оптика 1.0 - з турботою про ваш зір!