Торичні лінзи

Фільтри

Торичні контактні лінзи в Україні

Астигматизм - поширена офтальмологічна проблема, з якою стикаються і дорослі, і діти. Причин виникнення багато. Це може бути і вроджений спадковий фактор, і фізіологічна особливість очей, і придбана причина. Під час огляду офтальмолог визначає тип астигматизму, для того щоб призначити ефективні методи корекції зору.

На початкових стадіях розвитку астигматизму, людина може і не помітити проблем із зором. А ось, починаючи з середньої стадії, людина помічає, що їй складніше сфокусуватися на певному зображенні. Обриси і силуети стають розпливчастими, важко сфокусуватися на об'єкті, прямі лінії викривляються. Якщо ви помітили подібне, то вам необхідна консультація офтальмолога, який підбере методи корекції зору.

Методики корекції астигматизму в Україні: лазерна корекція або операція - при важкій стадії захворювання, і носіння окулярів або лінз - при початковій та середній стадії хвороби. У своїй статті ми розповімо про переваги торичних лінз, які використовуються в корекції астигматизму.

У чому особливості торичних лінз для корекції зору?

Торичні лінзи в Україні використовуються в тих випадках, коли людині необхідна корекція зору при астигматизмі і застосовуються як лінзи тривалого носіння. У випадку з даним захворюванням, діяти необхідно швидко: чим раніше у вас буде виявлена ​​патологія, і ви почнете її коригувати, тим більше шансів, що вона не зможе розвинутися до важкої стадії. Астигматизм допускає постійне носіння окулярів для корекції зору або лінз.

Купити астигматичні лінзи в Україні не так просто. Вони підбираються індивідуально на консультації офтальмолога. Лікар ретельно вивчає:

  • параметри вашого зору;
  • цікавиться ритмом вашого життя, його умовами, повсякденними ситуаціями;
  • визначає силу сфери (діоптрії), радіус лінзи, силу циліндра і вісь циліндра, і пише в рецепті цю інформацію в градусах.

Як бачите, на відміну від звичайних лінз для корекції зору торичні відрізняються тим, що для підбору необхідна більша кількість показників. На їх основі і здійснюється підбір контактних лінз при астигматизмі. Ціна на торичні лінзи в Україні не надто відрізняється від вартості звичайних, тому не турбуйтеся про те, що вони коштують дорожче.

З яких матеріалів зроблені лінзи для корекції астигматизму в Україні?

Інтернет-магазин ОПТИКА 1.0 пропонує купити торичні лінзи з гідрогелю та силікон-гідрогелю, деякі з представлених товарів в категорії також мають уф-фільтр. Зокрема, у нас представлена ​​продукція від брендів Alcon, Bausch & Lomb, Coopervision, Menicon. Весь товар високої якості і має сертифікати, які підтверджують оригінальність продукції.

Після того, як ви купили контактні лінзи торичні, подбайте про те, щоб придбати всі необхідні засоби для догляду та зберігання. Також вам необхідно купити зволожуючий розчин для очей і засоби для очищення.

Де купити торичні (астигматичні) контактні лінзи в Україні?

Придбати торичні лінзи ви можете в спеціалізованих офтальмологічних магазинах свого міста, а також замовити в інтернет-магазинах. Але ми рекомендуємо робити вибір на користь перевірених оптик. ОПТИКА 1.0 - спеціалізована точка продажу, де ви можете придбати контактні лінзи, а також все необхідне для догляду за ними. У нас працюють кваліфіковані консультанти, які дадуть відповідь на всі ваші запитання, зорієнтують щодо ціни, а також розкажуть про якість кожного конкретного товару.

ОПТИКА 1.0 - твій помічник у корекції астигматизму!