Розчини з гіалуроновою кислотою

Фільтри

Людям, які вибрали в якості способу корекції зору контактні лінзи, напевно відомо, що за ними потрібен спеціальний догляд за допомогою очищувальних засобів. Це дуже важливо, адже без належної очистки поверхності, лінзи швидко засмічуються пилом, а також білками, ліпідами і солями, які містяться в сльозі, і від цього стають жорсткими і погано справляються зі своїм завданням. Саме тому для очищення потрібно підібрати спеціальний засіб, одним з яких можна назвати розчини з гіалуроновою кислотою.

Саме за допомогою розчинів, що містять гіалуронову кислоту, лінзи можна не тільки очистити, а й повернути їм колишню м'якість, тому комфорт від носіння лінз збережеться на весь термін експлуатації.

У чому перевага розчинів з гіалуроновою кислотою для очищення лінз в Україні?

Купуючи розчин для очищення лінз, до складу якого входить гіалуронова кислота, ви отримуєте наступні бонуси:

 • Лінзи зволожені протягом всього часу між двома очищеннями.
 • Оскільки гіалуронова кислота має властивість накопичуватися, з кожним миттям до лінз буде повертатися колишня м'якість, тому весь термін носіння буде комфортним.
 • Завдяки наявності кислоти в складі, такі розчини благополучно борються з бактеріями, які також можуть осідати на поверхнях лінз.
 • Залишаючись в малій кількості на лінзі після очищення, розчини з гіалуроновою кислотою здатні загоювати дрібні пошкодження на поверхні очного яблука.

Крім того, розчини з гіалуроновою кислотою стануть ідеальним засобом очищення лінз для людей з підвищеною чутливістю очей або алергією. Оскільки гіалуронова кислота також є компонентом сполучних тканин людини, ризик відторгнення її чутливим оком майже нульовий, а це значить, що використовувати такі розчини буде зручно і безпечно.

На що звернути увагу при виборі розчинів з гіалуроновою кислотою в Україні?

У першу чергу, при виборі розчину, що містить гіалуронову кислоту, зверніть увагу на такі аспекти:

Термін придатності розчину

Оскільки такі засоби очищення не містять в собі консервантів, термін їх придатності досить малий, тому завжди уточнюйте його при покупці. Використання простроченого розчину може нашкодити як лінзам, так і очам.

Відсутність реакції на гіалуронову кислоту

Хоч гіалуронова кислота і гіпоалергенна, все одно перед покупкою такого розчину варто згадати, з'являлося у вас коли-небудь подразнення від використання коштів з гіалуроновою кислотою.

Якість

Для того щоб точно бути впевненим в якості розчину, варто віддавати перевагу відомим сертифікованим виробникам, товари від яких ви також знайдете в ОПТИКА 1.0

Як використовувати розчини з гіалуроновою кислотою?

Як і багато інших, засіб для очищення контактних лінз на основі гіалуронової кислоти використовується за такою схемою:

 1. Налийте розчин в контейнер для лінз.
 2. Обробіть руки і зніміть одну лінзу.
 3. Покладіть лінзу на долоню, потім капніть розчином, акуратно потріть поверхню лінзи пальцем.
 4. Переверніть лінзу, повторіть процедуру з другого боку.
 5. Ще раз промийте лінзу, і розмістіть її в контейнері.
 6. За таким же алгоритмом очистіть другу лінзу і відправте її в контейнер.
 7. Закрийте контейнер і залиште лінзи в розчині на час, вказаний в інструкції до засобу (в залежності від концентрації і допоміжних речовин, час, який займе очищення, може відрізнятися).

По закінченню зазначеного терміну, ви можете вийняти лінзи і чистими руками надіти їх. Однак потрібно буде також промити контейнер і наповнити його розчином для зберігання.

Де купити розчин для очищення лінз з гіалуроновою кислотою в Україні?

Інтернет-магазин ОПТИКА 1.0 піклується про своїх клієнтів, тому зібрав для вас найкращі засоби для очищення лінз на основі ГК від передових виробників. Також у нас ви можете придбати їх за дуже вигідними і доступними цінами. Крім того, доступний інтерфейс сайту, активні консультанти і кваліфіковані офтальмологи допоможуть вам придбати засоби для чищення легко і зручно, враховуючи всі ваші вимоги.

Після покупки і отримання вами замовлення, ви отримаєте дзвінок від менеджера. Це потрібно для оцінки якості товару і роботи магазину, щоб ми могли розвиватися з урахуванням ваших побажань.

ОПТИКА 1.0: збережемо яскраву картинку разом!