Кольорові лінзи

Фільтри

Кольорові лінзи в Україні в ОПТИКА 1.0

«Навіщо купувати кольорові контактні лінзи?», - таке питання ставлять часто. У цьому дійсно немає необхідності, оскільки головна мета контактних лінз - поліпшити ваше зір. Тому важливо, щоб МКЛ виконували свою пряму функцію. Але іноді хочеться змінити імідж. І у цьому прекрасно допомагають кольорові лінзи для корекції зору.

Можливості таких лінз величезні в порівнянні зі звичайними контактними лінзами для щоденного носіння. Наприклад, ви зможете змінити відтінок або повністю колір своїх очей, поглибити насиченість свого натурального кольору, і навіть змінити візерунок райдужки.

Як правильно вибрати кольорові контактні лінзи в Україні? На які характеристики звертати увагу?

За допомогою нашого простого алгоритму ви зможете легко зрозуміти, як підібрати кольорові лінзи:

1

Визначтеся з цілями. Якщо вам не потрібно коригувати зір, а просто хочеться змінити колір очей, то до вибору лінз ви теж повинні поставитися грамотно. Не купуйте дешеві продукти з неякісного матеріалу. Обирайте тільки сертифіковану продукцію.

2

Якщо у вас міопія (короткозорість) або гіперметропія (далекозорість), то ви також можете купити кольорові лінзи в інтернет-магазині. А ось якщо у вас астигматизм або пресбіопія, то від носіння кольорових контактних лінз доведеться відмовитися та використовувати лише торичні та мультифокальні.

3

Проконсультуйтеся з офтальмологом. Він підкаже, який розмір лінз підібрати, який матеріал і який вибрати бренд. Розкажіть на консультації про те, чи був у вас вже досвід носіння контактних лінз.

4

Підберіть бажаний колір.

5

Подбайте про спеціальний розчин для зволоження очей, про контейнер, в якому ви будете зберігати лінзи, а також про засоби, за допомогою яких будете їх очищати.

 

Якщо вам потрібно купити кольорові лінзи в Україні і всі необхідні комплектуючі для їх очищення і зберігання, то заходьте в інтернет-магазин ОПТИКА 1.0. У нас ви зможете обрати товари для корекції зору за доступними цінами.

Що потрібно враховувати, перш ніж купити кольорові контактні лінзи в Україні?

У гонитві за зміною свого іміджу, не потрібно ставити експерименти над своїми очима. Необхідно пам'ятати, що спочатку лінзи були розроблені для людей, які мають проблеми із зором. І якщо у вас цих проблем немає, то не потрібно легковажно ставитися до покупки лінз для зміни кольору очей. Ось основні неприємності, з якими можна зіткнутися:

  • неякісний силікон може бути токсичним, тому обирайте сертифіковані бренди;
  • неправильний догляд може спровокувати розвиток запалення в ваших очах, тому якщо ви ніколи не носили лінзи, зверніться за допомогою до офтальмолога;
  • потрібно пам'ятати, що кольорові контактні лінзи слід носити тільки в денний період часу, оскільки вони мають менший рівень пропускання кисню на відміну від звичайних лінз;
  • не носіть кольорові лінзи більше 8 годин.

Прийняли рішення купити кольорові лінзи? Ціна вас влаштовує, та й консультація з офтальмологом вже була проведена? Тоді ознайомтеся з асортиментом ОПТИКА 1.0. Ми запропонуємо якісні товари, які не зашкодять вашому зору.

Змінюй імідж разом з ОПТИКА 1.0!

Давно носите контактні лінзи? Бажаєте урізноманітнити свій зовнішній вигляд? Тоді обирайте контактні лінзи, які поглиблюють колір ваших очей, або повністю їх змінюють їх колір. Не забувайте про техніку безпеки в носінні, обирайте перевірену продукцію від марок Fresh Look або Air Optix на сайті ОПТИКА 1.0, враховуючи особливості свого зору. Здійснюйте легку покупку кольорових лінз!