Контактні лінзи Soflens 66 Toric

В наявності
Артикул:Soflens 66 Toric
Бренд:Bausch & Lomb
Доступні варіанти:
- +
340 грн
Опис

Soflens 66 Toric - торичні контактні лінзи призначені для пацієнтів з астигматизмом, рекомендовані для денного носіння з заміною через місяць, компанія-виробник Bausch & Lomb.

Контактні лінзи Soflens 66 Toric створені із застосуванням двухрадіусного дизайну задньої поверхні Lo-Torque. Такий дизайн сприяє кращій центрівці лінзи і її рухливості, а відповідно, і кращій змочуваності. Гарна посадка на очі - результат стабілізуючої геометрії призматичного баласту. Закруглений край лінзи забезпечує комфорт при морганні, і Ви зовсім не відчуваєте лінзи на очах.

Дані лінзи виготовлені з матеріалу Альфафілкон А, що забезпечує комфорт під час носіння завдяки високому вологовмісту і стійкості до білкових відкладень. Невеликий термін використання робить носіння цих лінз найбільш безпечним. Лінзи мають світло-блакитне тонування для зручності маніпуляцій з лінзою.

Округлені краю створюють прекрасне ковзання по кон'юнктиві ока а легкий блакитний відтінок полегшить їх використання, буде легше виявити в розчині.

Характеристики
Бренд Bausch & Lomb
Режим заміни 1 місяць
Радіус лінзи R (мм) 8.5
Діаметр лінзи D (мм) 14.5
Киснепроникність (Dk/t) 16
Вміст вологи (%) 66
Колір лінз Світло-блакитний

Вас також можуть зацікавити