Мультифокальні лінзи

Мультифокальні лінзи в Україні

Мультифокальні лінзи використовуються для корекції зору у пацієнтів, які мають пресбіопію. Пресбіопія - це захворювання, причиною виникнення якого є ослаблення оптичних здібностей очей. Таке відбувається через природні фізіологічних причин старіння.

Залежно від ступеня тяжкості захворювання, лікарем і пацієнтом приймається рішення про корекцію зору. Найчастіше індивідуально підбираються окуляри або контактні лінзи. Хочемо зауважити, що при віковій зміні зору не варто користуватися кольоровими лінзами.

Хочете купити мультифокальні лінзи в Україні? Дізнайтеся про особливості їх вибору!

Особливість і зручність мультифокальних лінз в тому, що вони дозволяють одночасно коригувати зір поблизу і вдалину. Тобто, вікові зміни зачіпають одночасно кілька оптичних зон. І людині зазвичай потрібно змінювати окуляри або лінзи, залежно від мети. Для читання використовуються одні окуляри, для прогулянок - інші. Мультифокальні лінзи дозволяють вирішити цю проблему як тривалий засіб корекції, одночасно покращуючи ваш зір «по всіх фронтах».

Перед тим, як купити мультифокальні лінзи за доступною ціною, необхідно звернутися за консультацією до офтальмолога. Спеціаліст визначить такі важливі фактори, як:

  • діоптрії і радіус лінзи;
  • параметр Аддідації;
  • необхідний розмір;
  • підкаже кращий матеріал, який варто використовувати в конкретно вашому випадку.

Підібрати мультифокальні лінзи в Україні ви можете як в спеціалізованих магазинах оптиках вашого міста, так і в інтернет-магазинах. Маючи на руках рецепт, ви можете дати його консультантам інтернет-магазину, і вам запропонують кращі варіанти.

Якому матеріалу віддати перевагу при виборі мультифокальних лінз?

Деякі вважають, що мультифокальні лінзи можуть бути занадто жорсткі, а також турбуються про те, що виникнуть труднощі з одяганням і зняттям лінз. Особливо турбуються про це люди, які довгий час носили окуляри для корекції зору. Перейматися не варто, адже мультифокальні лінзи зроблені з:

  • гідрогелю, який є ультратонким матеріалом;
  • силікон-гідрогелю.

Серед нашого асортименту ви зможете зустріти як контактні лінзи для щоденного носіння, так і лінзи постійного (цілодобового) носіння в Україні. Такий варіант здатний значно мінімізувати дискомфорт і подарувати можливість добре бачити без окулярів.

Як замовити мультифокальні лінзи в Україні через інтернет?

Для того щоб здійснити замовлення, ви можете відвідати сайт інтернет-магазину Оптика 1.0. У нас можна купити мультифокальні лінзи недорого від таких відомих офтальмологічних брендів, як Alcon.

Наші консультанти дадуть відповіді на всі питання, а ваше замовлення буде опрацьоване в найкоротші терміни. При замовленні контактних лінз в нашому магазині, ви можете розраховувати на швидку доставку і прийнятну ціну.

ОПТИКА 1.0 - насолоджуйтеся всіма барвами світу з якісними лінзами для корекції зору!