Про компанію

«Оптикград» – веб-ресурс і зареєстрований товарний знак мережі торгових салонів і центрів зору «Оптика 1.0»

Про компанію

Вперше «Оптика 1.0» заявила про себе 15 липня 1997 року. Цю дату цілком можна вважати точкою відліку, оскільки саме тоді був відкритий перший спеціалізований магазин. З того часу звичайний салон «Оптика» на Козацькому Валу в Сумах встиг розвернутися в масштабну лідерську мережу з твердою прихильністю традиціям високої європейської якості, поширивши свій вплив і за межі регіонального ринку.

Оптика 1.0 – Що це означає?

Зір відносять до найбільш важливим з усіх почуттів. І, зрозуміло, кожен з нас прагне досягти його ідеального стану. Чим же визначається такий еталон? У медичній науці для перевірки гостроти зору застосовується спеціальна офтальмологічна таблиця. У ній є заповітний рядок з назвою «1.0». Якщо в ній з відстані 5-ти метрів око людини чітко розпізнає символи або літери, то такий показник прийнято називати повноцінним зором. Іншими словами, 1.0 - це синонім 100% зорового здоров'я.

Оптика 1.0 – Як і з чим працюють торгівельні салони?

Наші торгівельні салони - багатий світ оптичної продукції найвищого рівня. При виконанні професійних завдань співробітники салонів «Оптика 1.0» спираються на чудові можливості сучасного високотехнологічного обладнання. Такий підхід - гарантія відмінної якості. Наприклад, при виготовленні окулярів використовуються всі бездоганні властивості верстатів «Essilor» на чолі з «Mr. Orange», флагманом технологічної лінійки фірми - лідера виробництва. Виконання замовлення відбувається швидко й якісно, ​​в суворій відповідності до вимог рецепта. Контроль лінз здійснюється цифровими діоптриметрами і різними тестерами. У процесі підбору й моделювання окулярів застосовуються новаторські програми та пристрої.

Оптика 1.0 – Який товар пропонується до продажу?

Салони оптики - територія величезного вибору:

 • оправ і сонцезахисних окулярів від недорогих до зразків престижних світових брендів з високою ціновою планкою;
 • лінз (стигматичних, астигматичних, біфокальних і прогресивних) різноманітних матеріалів і дизайнів. Виробники більшості лінз - лідери оптичного виробництва: Zeiss, Rodenstock, Essilor, JZO, Corning, Daemyung;
 • м'яких і жорстких контактних лінз (стигматичних, торичних, мультифокальних), а також засобів догляду за ними провідних світових компаній Bausch & Lomb, Alcon, Johnson & Johnson’s, Sauflon, Ocular sciences & CooperVision, Avizor.
 • готових окулярів та аксесуарів.

Оптика 1.0 – Що обстежують і лікують в центрах зору?

Перший центр зору мережі «Оптика 1.0» був відкритий в 2005 році, а сьогодні їх кількість вже розширилася до п'яти.

На сьогодні це сучасні медичні установи, де комплексно поєднуються точна діагностика зору і апаратне лікування захворювань очей, проведення різноманітних процедур і контроль за використанням контактних лінз. У 2012 році був встановлений апарат оптико-когерентної томографії. А в 2014-му мережа «Оптика 1.0» отримала від компанії «Paragon» (США) дозвіл на впровадження вельми ефективного методу ортокератологічної терапії (нічна корекція зору за допомогою жорстких контактних лінз). Цей спосіб стабілізації дитячої короткозорості в даний час визнаний фахівцями як один з найбільш успішних.

Лікарі атестовані за фахом «Лазерна коагуляція». У центрі зору на Козацькому Валу в Сумах активно застосовується цей засіб лікування судин очей.

Вся діяльність центрів зору розподілена за двома напрямками: офтальмологія і дитяча офтальмологія. У закладах мережі сформований надійний кадровий потенціал з досвідчених офтальмологів і оптометристів, які сповідують принципи високої компетентності та професіоналізму.

Співробітники центрів зору постійно підвищують свою професійну кваліфікацію. Особлива увага приділяється тісній співпраці з передовими фахівцями офтальмологічної галузі та провідними виробниками медичного обладнання.

Діагностичний сегмент оснащений широким арсеналом засобів:

 • авторефрактометрами;
 • щілинними лампами;
 • приладами для безконтактного вимірювання внутрішньоочного тиску – пневмотонометрами;
 • тонометром-тонографом GlauTest-60, який дозволяє досліджувати зміни внутрішньоочного тиску та параметри гідро- та гемодинаміки ока;
 • електронними фороптерами;
 • комп'ютерними периметрами;
 • пупілометрами;
 • оптико-когерентним томографом;
 • офтальмологічною лазерною системою Alcon PurePoint;
 • корнеотопографом;
 • офтальмоскопами та іншим обладнанням.

Одночасно з отриманням рекомендацій щодо застосування медичних препаратів в центрах зору можна пройти апаратне лікування за допомогою приладів, розроблених у вітчизняних і зарубіжних наукових центрах:

 • терапевтичних лазерів, що володіють стимулюючою і протизапальною дією; це обладнання відмінно зарекомендувало себе в лікуванні амбліопії, порушеннях рефракції, кератопатії, дистрофії рогівки, атрофії зорового нерву (в тому числі глаукоматозного характеру), макуло- і ретинопатіях, увеїтах, гемофтальмі;
 • відео-комп'ютерних комплексів для лікування амбліопії і спазму акомодації «Амбіокор»;
 • апаратів магнітотерапії; їх відновлююча, стимулююча, протизапальна дія заснована на використанні магнітного поля;
 • апаратів для ультразвукової терапії, що поліпшують доступ медичних препаратів безпосередньо до вогнищ ураження, показаних при лікуванні запалень рогівки, наслідків гемофтальма, атрофії зорового нерву, пігментної дегенерації сітківки, рубців, травматичної катаракти;
 • електростимуляторів; їх ефективність базується на методі транскутанної стимуляції зорового апарату і рекомендована при атрофіях зорового нерву (глаукоматозної, токсичної, травматичної, судинної, запальної природи), пігментної макулодистрофії сітківки, амбліопії, міопії слабкого і середнього ступенів;
 • комп'ютерних програм для лікування спазму акомодації, косоокості, амбліопії;
 • апаратів офтальмохромотерапії «Веселка» для лікування спазмів акомодації, астенопії, амбліопії, кератитів, увеїтів, атрофій зорового нерву, дистрофії сітківки, міопії;
 • іншого обладнання, асортимент якого постійно розширюється.

 

Оптика 1.0 – Свою громадську місію ми бачимо в боротьбі за зір і неперевершений вигляд наших клієнтів!