Контактні лінзи лінійки Biofinity

В наявності
Артикул:Biofinity
Бренд:Coopervision
Доступні варіанти:
- +
269 грн
Опис

Biofinity – це лінза, яка створена з унікального матеріалу, що має більш високий вміст води, покращену проникність кисню та підтримує оптимальне здоров'я органів зору.

Для забезпечення відмінної посадки лінза розроблена з нижчим модулем пружності. Тому, новачкам важливо звикнути одягати і знімати цей засіб корекції зору.

Даний продукт Біофініті розроблений як лінзи при короткозорості з діоптріями від -0,5 до -12,0, які призначені для тривалого носіння, а також як лінзи при далекозорості з оптичними силами від +1,0 до +8,0 діоптрій.

Всі лінзи на місяць сімейства Biofinity виробляються за технологією Aquaform® - поєднання унікальної структури матеріалу та покращеної геометрії, яка дозволила створити винятково комфортні, високоякісні дихаючі лінзи, що дозволяють очам залишатися природно зволоженими. Це усуває потребу в добавках, покриттях або агентах змочування і призводить до чудового комфорту, що діє протягом усього дня.

Особлива форма країв зводить на мінімум дотик лінз із повіками. Це допоможе позбавитися від відчуття присутності стороннього тіла в оці та убезпечить від можливого подразнення.

Завдяки унікальному матеріалу силікон-гідрогелеві лінзи підходять для носіння:

  • Протягом дня зі зняттям на ніч;
  • У пролонгованому режимі (до 6 ночей / 7 днів*);
  • У безперервному режимі (до 29 ночей / 30 днів*). Після чого, пару місячних лінз необхідно замінити на нову.

В даному випадку, якщо немає бажання чи можливості зняти лінзи на період сну – можете сміливо їх залишати.

Купити лінзи Біофініті в інтернет-магазині Оптика 1.0 можна з доставкою по Україні. Перед придбанням обов'язково проконсультуйтеся зі своїм окулістом для уточнення особливостей і дотримуйтесь гігієни лінз.

контактні лінзи

Характеристики
Лінійка Biofinity
Бренд Cooper Vision
Режим заміни 1 місяць
Радіус лінзи R (мм) 8.6
Діаметр лінзи D (мм) 14.0
Киснепроникність (Dk/t) 160
Вміст вологи (%) 48
Колір лінз Прозорий

Вас також можуть зацікавити