Пероксидні системи

Фільтри

Ми знаємо точно: якщо одного разу ви зробили вибір на користь контактних лінз, то будьте готові до того, що за лінзами потрібно доглядати. Звичайно, вода для цього не підійде, тому на допомогу приходять пероксидні системи, які виконують функцію повної дезінфекції та очищення лінз.

За допомогою пероксидних систем ви можете не перейматися про те, щоб не залишилися бактерії в лінзі. Всі накопичені білки, мінерали, кальцити будуть знищені. Завдяки пероксидним системам, ви можете значно знизити ризики розвитку патологічних процесів очних структур, використовуючи лише кристально чисті лінзи.

Для чого необхідно купити пероксидні системи для очищення лінз в Україні?

Якщо вас зацікавила пероксидна система для очищення контактних лінз, то ви забезпечили собі:

 • дуже глибоку, але лагідну очистку лінз;
 • можливість продовження терміну служби МКЛ;
 • виключення ризику розвитку алергії, оскільки до складу розчину в пероксидній системі не входять консерванти;
 • відсутність неприємних відчуттів від носіння лінз (свербіж, подразнення, почервоніння ока і т.д.);
 • виключення необхідності в придбанні ферментних таблеток (система відмінно впорається з очищенням і без них);
 • зрозуміле і просте використання (сам процес очищення включає в себе 1 етап);
 • безпечне очищення лінз з будь-якого матеріалу.

Загалом, даний варіант очищення лінз відмінно підійде людям з чутливими очима або схильностями до алергічних реакцій. Таке очищення впорається зі своїм завданням на 5 +.

На що варто звернути увагу, перед тим як купити пероксидну систему для очищення лінз?

Звичайно, пероксидні системи для очищення лінз – прекрасне рішення для очищення, але деякі особливості використання вони все ж мають. Отже, поговоримо про нюанси:

1

У першу чергу, варто пам'ятати про те, що перекис водню, який є основним компонентом даної системи очищення – це хімічна речовина. Це означає, щоб уникнути роздратування або, що ще гірше, хімічного опіку, обов'язково нейтралізуйте перекис перед використанням лінз.

2

Також, якщо раптом контейнер, в якому знаходився очищуючий розчин, став непридатним для використання, вам доведеться купити нову систему. Це пов'язано з тим, що, наприклад, у чашці або харчовому контейнері реакція не відбудеться належним чином через відсутність фази розпаду перекису.

3

Метод очищення в пероксидній системі не підходить для кольорових лінз, тому що перекис просто вимиє з них пігмент і зіпсує виріб.

4

Час, який лінзи повинні провести в контейнері, становить не менше 6 годин, інакше потрібного ефекту не досягти.

5

Якщо ви вирішите очищати жорсткі контактні лінзи за допомогою пероксидної системи, будьте готові до необхідності в додатковій абразивній обробці.

Як використовувати пероксидні системи очищення?

Користувачі пероксидних систем стверджують, що очищення лінз з їх допомогою дуже просте та комфорте. Нижче наведена інструкція, після прочитання якої у вас не залишиться питань:

 • насамперед витягніть контактні лінзи чистими руками і розташуйте їх в контейнері з набору;
 • влийте пероскидний розчин в контейнер, і переконайтеся в тому, що кришка закрита герметично і надійно;
 • через мінімум 6 годин виймайте лінзи з контейнера і дайте перекису водню нейтралізуватися;
 • повторюйте процедуру 1-2 рази на 7 днів.

Спробуйте і переконайтеся самі в тому, що нічого складного у цьому методі немає!

Де купити пероксидні системи для очищення лінз в Україні?

Магазин товарів для корекції зору ОПТИКА 1.0 зібрав найкращий асортимент пероксидних систем очищення контактних лінз з турботою про своїх клієнтів. У нас ви можете вибрати і придбати пероксидні системи від кращих сертифікованих фірм-виробників за доступною ціною і бути впевненими в якості. До речі, оформити замовлення дуже легко, швидко і безпечно. Для цього потрібно всього лише перейти на сайт інтернет-магазину Оптика 1.0. Тут ви можете ознайомитися з асортиментом пероксидних систем очищення, прочитати інформацію про товар і отримати консультацію в разі, якщо у вас виникнуть питання.

Також після того, як ви оформили і отримали своє замовлення, з вами зв'яжеться менеджер ОПТИКА 1.0, для того щоб почути ваш відгук і побажання з приводу якості товару і системи покупки.

ОПТИКА 1.0: тут зібрані кращі товари, які допоможуть вам зберегти яскраві фарби життя, а також легко і ефективно піклуватися про ваші лінзи!