Контактні лінзи Biofinity

Фільтри

Для корекції зору сучасна офтальмологія підбирає найкомфортніші рішення. Одним із таких є сімейство контактних лінз Biofinity від Coopervision. Переваги цих лінз у тому, що силікон-гідрогелевий матеріал третього покоління забезпечує високу кисневопроникність і зберігає оптимальний вміст вологи. Сам по собі силікон є вологовідштовхуючим матеріалом, і для того щоб забезпечити високі характеристики, виробник використовує унікальну технологію Акваформ (Aquaform). Таким чином, для лінзи використовується менше силікону та подовжуються з'єднання матеріалу. Внаслідок чого волога довше затримується в лінзі серед молекул і вона відмінно пропускає повітря.

Лінійка контактних лінз Біофініті від компанії Купервіжн в центрі зору Оптика 1.0 представлена ​​в наступних варіантах:

  • Контактні лінзи Biofinity - класичний варіант місячних силікон-гідрогелевих лінз від виробника для корекції зору при міопії (від -0,50 до -12) та гіперметропії (від +1,00 до +8,00).
  • Контактні лінзи Biofinity XR - контактні лінзи на місяць, розроблені для корекції сильного ступеня міопії (від -12,5 до -20,0) та гіперметропії (від +8,5 до +15,0).
  • Контактні лінзи Biofinity Toric - торичні лінзи для корекції астигматизму при міопії (від -0,25 до -10,00) та гіперметропії (від 0 до +8,00)
  • Контактні лінзи Biofinity Multifocal - мультифокальні лінзи для вікової далекозорості мають кілька зон для корекції зору, завдяки чому чіткість картинки досягається і поблизу, і вдалині.

Дихаючі лінзи при короткозорості та далекозорості мають певну форму, яка дозволяє уникнути тертя з повіками і запобігти подразненню слизової оболонки очей. При цьому, для додаткового комфорту користування важливо вибирати відповідні зволожуючі краплі для очей і розчини для лінз, що очищають.

При належному догляді ці контактні лінзи можна використовувати в наступних режимах носіння:

  • Денний - лінзи знімаються в нічний час і зберігаються в розчині, що очищає, від 4 до 8 годин. Такий режим допоможе продовжити використання контактних лінз до 30 днів;
  • Пролонгований - лінзи можна носити безперервно протягом 7 днів та 6 ночей;
  • Безперервний - предмет корекції зору використовується протягом 30 днів і 30 ночей, не знімаючи.

Перед використанням контактних лінз Coopervision та засобів догляду за ними потрібно обов'язково проконсультуватися з офтальмологом, щоб підібрати саме той спосіб корекції зору та розчин, який підходить саме вам. А придбати лінзи Біофініті з доставкою по Україні можна в інтернет-магазині Оптика 1.0.