Чоловічі сонцезахисні окуляри

Фільтри

Як обрати сонцезахисні окуляри? Хтось підбирає їх з огляду на повсякденний образ, хтось - під улюблений колір, хтось більше звертає увагу на форму, ніж на якість лінз. Але ідеальні сонцезахисні окуляри повинні вам прослужити декілька років. А тому важливо звернути увагу на функціонал, якість, комфорт в носінні, а також на те, який ступінь захисту від ультрафіолетових променів мають лінзи. Тому, якщо ви вирішили купити сонцезахисні окуляри в Україні - вибирайте «Оптика 1.0». Ми зможемо підібрати для вас найкращий варіант.

Частіш за все з проблемою вибору сонцезахисних окулярів стикаються чоловіки. Такий аксесуар стає важливою деталлю образу. А тому чоловічі сонцезахисні окуляри важливо підібрати, звертаючи увагу на оправу і на те, наскільки гармонійно цей аксесуар поєднується з формою обличчя чоловіка.

Навіщо потрібно купити сонцезахисні окуляри для чоловіків в Україні?

Сонцезахисні окуляри носять не для краси, як помилково вважає більшість людей, а для турботи про свій зір. Адже сітківка ока людини поглинає УФ-промені типу А. І це, в свою чергу, згубно впливає на здоров'я сітківки, пошкоджуючи її. Згодом, зір може значно погіршитися. Крім УФ-променів типу А, людина також стикається з UVB випромінюванням. Воно не впливає на сітківку, як промені типу А, але впливає на різкість зору. Таким чином, якщо ви відмовляєтеся регулярно носити сонцезахисні окуляри в активний сонячний період, ваш зір підлягає серйозним ризикам. Згодом, можна зіткнутися з небезпечними захворюваннями.

Саме тому ми не радимо вам купити сонцезахисні окуляри недорого. Дешева продукція має на увазі використання дешевих матеріалів і лінз, які не можуть забезпечити якісного захисту. Ми рекомендуємо купувати сонцезахисну оптику в спеціалізованих точках продажу, тому що:

  • якісні окуляри мають всі необхідні фільтри в лінзах, які здатні заблокувати потрапляння УФ-променів типу А на сітківку ока;
  • в таких сонцезахисних окулярах завжди приємно водити машину і відпочивати на пляжі, оскільки прямі сонячні промені не потрапляють вам на очі;
  • чоловічі сонячні окуляри, які обрані правильно, здатні прослужити від 5 років регулярної сезонної експлуатації.

Інтернет-магазин «Оптика 1.0» надає вам широкий вибір чоловічих сонцезахисних окулярів. У нас ви зможете придбати товари від таких відомих виробників, як Ray-Ban, Furla і навіть Vogue.

Як обрати чоловічі сонцезахисні окуляри в Україні?

Від того, наскільки правильно вибрана форма і стиль сонцезахисних окулярів, буде залежати і те, як довго їх буде носити чоловік. Можна обрати за всіма параметрами якісну річ, але якщо модель окулярів буде морально застарілою, то через декілька місяців не захочеться носити цей аксесуар. Тому ми радимо робити вибір на користь універсальних актуальних моделей, які ідеально підійдуть під форму вашого обличчя.

Ось деякі поради, які допоможуть вибрати чоловічі сонцезахисні окуляри в Україні з урахуванням форми обличчя:

Форма обличчя чоловіка

Рекомендації, які допоможуть обрати окуляри

Квадрат

Вам ідеально підійдуть сонцезахисні окуляри каплевидної форми і округлі оправи. Такі рекомендації допоможуть врівноважити кути в обличчі, таким чином, візуально звужуючи і подовжуючи форму вашого обличчя.

Овал

Овальна форма обличчя вважається ідеальною при виборі окулярів. Овал має гармонійні пропорції, під які легко вибрати і оправу, і лінзи. Тому, якщо людині з овальною формою обличчя захочеться купити чоловічі окуляри в Україні - їй буде легко визначитися з вибором.

Ромб

Форма обличчя «Ромб» має яскраво виражені скули. Тому акцент при виборі окулярів необхідно робити на квадратну оправу або широкі форми, для того щоб окуляри гармонійно виглядали на обличчі.

Звичайно ж, перед тим, як купити чоловічі сонцезахисні окуляри в Україні, необхідно детально вивчити питання стилю і актуальності. Адже, купуючи окуляри, будьте готові до того, що вони з вами не на один рік.

Чому варто купити окуляри сонцезахисні чоловічі в Україні в «Оптика 1.0»?

Наш інтернет-магазин - це професійна оптика, де представлені тільки якісні товари, першочергова мета яких – зберегти ваш зір. Ми співпрацюємо тільки з тими виробниками, які встигли добре себе зарекомендувати і стати фаворитами у світі сонцезахисної продукції.

Якщо вам необхідно купити сонцезахисні окуляри в Україні за доступними цінами, ви можете їх замовити на нашому сайті. Швидка обробка замовлення і своєчасна доставка допоможуть вам уже через декілька днів отримати надійний захист зору в сонячний період!