Контактні лінзи лінійки Biofinity XR

В наявності
Артикул:Biofinity XR
Бренд:Coopervision
Доступні варіанти:
- +
395 грн
Опис

Biofinity XR – силікон-гідрогелеві контактні лінзи на місяць виробництва компанії Cooper Vision. Використовуються дані контактні лінзи за високої міопії (від -12,5 до -20,0). Вони зручні тим, що їх можна носити більше 10 годин на день, тому що лінзи біофініті мають пролонгований режим користування. Офтальмологи також рекомендують такі контактні лінзи за гіперметропії від +8,5 до +15,0. Виробник подбав про те, щоб лінзи протягом усього терміну використання не відчувалися на очах: ​​Biofinity XR мають заокруглені тонкі краї.

Завдяки ексклюзивній технології Aquaform ці контактні лінзи пропускають достатню кількість повітря до рогівки ока, щоб не допустити кисневого голодування. Дихаючі лінзи Coopervision перешкоджають швидкій стомлюваності очей. Матеріал лінзи на місяць має низький модуль пружності і має високий ступінь гідрофільності, що мінімізує зневоднення і дозволяє комфортно носити лінзи, навіть не використовуючи зволожуючі крапфлі. Відносна жорсткість лінзи забезпечує хорошу посадку, при цьому, новачкам при використанні даної моделі варто попрактикуватися в надяганні та знятті лінз.

Купити лінзи Біофініті рекомендується з причин їх особливостей:

  • Розширений діоптрійний ряд для корекції далекозорості та короткозорості;
  • Матеріал: силікон-гідрогель 3 покоління*;
  • Високий коефіцієнт пропускання кисню Dk/t;
  • Природне зволоження;
  • Низький модуль пружності;
  • Режим носіння – денний, пролонгований або безперервний.

 * - матеріал Comfilcon a має структуру з подовженими молекулами. Це допомагає зменшити кількість силікону при виготовленні, завдяки чому досягається більш високий рівень вмісту вологи лінз.

Перед придбанням засобу корекції зору обов'язково проконсультуйтеся з офтальмологом. Для належного догляду та комфортного користування лінзами biofinity xr купіть відповідний очищувальний розчин.

Характеристики
Лінійка Biofinity
Бренд Biofinity
Режим заміни 1 місяць
Радіус лінзи R (мм) 8.6
Діаметр лінзи D (мм) 14.0
Киснепроникність (Dk/t) 128
Вміст вологи (%) 48
Колір лінз Прозорий

Вас також можуть зацікавити