Тримісячні лінзи

Фільтри

Для сучасної людини дуже важливий комфорт, особливо коли справа стосується корекції зору. Саме тому зараз набирають популярності контактні лінзи в Україні. Вони не вимагають футляра, який постійно потрібно носити з собою, не натирають перенісся, для них не потрібно підбирати оправу, котра вдало підходить формі обличчя і стилю власника.

А серед усіх існуючих контактних лінз найбільш комфортними і бюджетними вважаються саме тримісячні (квартальні) лінзи в Україні. Ціна на них доступна, та при цьому якість залишається на високому рівні. Вони підійдуть практично всім людям, які мають проблеми із зором. Такі лінзи стануть надійним супутником на 90 днів.

Чому варто купити тримісячні лінзи в Україні?

Насамперед хочемо нагадати: контактні лінзи не варто самостійно підбирати без медичного призначення. Це означає, що купувати їх без попереднього огляду у офтальмолога не рекомендується. Однак якщо у вас немає часу або можливості потрапити до свого лікаря, в магазині «Оптика 1.0» працюють кваліфіковані фахівці, які проведуть обстеження і допоможуть вам підібрати лінзи виключно для вашого зору.

Що стосується саме тримісячних (квартальних) лінз, вони мають такі переваги в порівнянні з іншими видами:

  • відчутна економія - придбавши одну пару квартальних лінз, ви отримуєте корекцію зору протягом 90 днів без необхідності покупки нової пари. Такий підхід допоможе вам значно знизити витрати на лінзи не на шкоду якості;
  • тонкість і м'якість - квартальні лінзи купити варто й тому, що вони виготовлені з найтоншого матеріалу. Ви практично не будете відчувати їх на очах;
  • можливість підлаштувати графік носіння під себе - тримісячні лінзи можна носити в 4 різних режимах, тому ви можете підібрати для себе оптимальний варіант;
  • екологічність - приймаючи рішення на користь лінз, які можна носити протягом 3 місяців, ви захищаєте навколишнє середовище від забруднення, що відбувається при використанні одноразових лінз, наприклад.

Однак людям з відкритими ушкодженнями структур очей, запальними процесами і синдромом «сухого» ока використання тримісячних лінз, на жаль, протипоказано.

На що звертати увагу, перед тим як купити тримісячні контактні лінзи в Україні?

Вибір контактних лінз - дуже відповідальний етап, в якому варто врахувати декілька основних моментів, щоб придбати якісний та відповідний засіб корекції.

У першу чергу, основними є такі характеристики:

Матеріал

Для того щоб лінзи були комфортними для носіння, необхідно вибрати якісний матеріал. Найкраще зарекомендував себе силікон-гідрогель.

Киснепроникність

Для того щоб навіть під лінзою очі знаходилися в максимально природному стані, лінзи повинні мати високу киснепроникність (0т 80 Dk / t).

Вологість

Волога в лінзі робить її більш м'якою і забезпечує комфортне носіння, тому, чим вищий вміст вологи в лінзі, тим вона краще.

Дизайн

Залежно від патології зору, є різні форми лінз (сферичні, асферичні, мультифокальні і т.д.). Підбором цього параметра повинен займатися офтальмолог.

Наявність УФ-фільтра

Лінзи з УФ-фільтром можуть не тільки збільшити гостроту зору, але й захистити очі від шкідливого ультрафіолетового випромінювання, тож цілком можуть замінити сонцезахисні окуляри.

Режим носіння

Є 4 режими носіння: денний (носіння з терміном до 12 годин), гнучкий (можливо поспати в лінзах декілька раз, не знімаючи їх), пролонгований (носіння без зняття до 7 діб) і постійний (носіння протягом 3 місяців, вимагає схвалення лікаря) .

Також зверніть увагу на те, що існують кольорові лінзи, які допоможуть круто змінити колір очей і скорегувати проблеми із зором.

Де купити тримісячні контактні лінзи в Україні?

Якщо ви хочете купити тримісячні контактні лінзи в Україні недорого, найкраще це буде зробити в магазині оптики і аксесуарів «Оптика 1.0». Тут представлений широкий асортимент квартальних контактних лінз від кращих виробників, у тому числі і лінзи від Optima. Крім усього вищевказаного, вас приємно здивують ціни і легкість оформлення замовлення на нашому сайті. Також для вас працюють кваліфіковані консультанти і офтальмологи, які дадуть відповідь на всі питання.

Ще один важливий момент: наш магазин прагне оптимізувати свою роботу з урахуванням ваших побажань. Тому після того, як ви отримаєте своє замовлення, з вами зв'яжеться менеджер для отримання відгуку про якість товару і роботі магазину.

«ОПТИКА 1.0»: корегуйте зір з комфортом.