Контактні лінзи Air Optix plus HydraGlyde

В наявності
Артикул:010002
Бренд:Alcon
Доступні варіанти:
- +
269 грн
Опис

Носіння окулярів – це не завжди зручно. При активному способі життя тим більше. В окулярах Ви довго не побігаєте, також за певних температур вони запотіють, що може викликати дискомфорт. Лінзи тривалого носіння є більш комфортним варіантом боротьби з проблемами зору. У лінзах Ви можете вести активний спосіб життя, у деяких можна спати. До того ж лінійка Аір Оптікс від компанії Alcon представлена ​​широким асортиментом силікон гідрогелевих лінз, що дихають, які зволожують очне яблуко. Особливо слід виділити Air Optix Plus HydraGlyde.

Особливості та переваги

Air Optix plus HydraGlyde – це інноваційна розробка від компанії Alcon. При виробництві цих лінз використовували дві технології: SmartShield та HydraGlyde, що дозволило їм збільшити термін зволоження та експлуатації. Матриця Гідра Глайд ефективно зволожує очне яблуко, що робить їх носіння комфортним та довгим.

Як і вся лінійка Air Optix лінзи виготовлені із силікону гідрогеля, що робить їх комфортними в носінні, так як такий матеріал дозволяє оку дихати.

Це відмінні лінзи при короткозорості та далекозорості, оскільки мають широку діоптрійну шкалу.

У покупців часто виникає питання: "air optix plus hydraglyde можна спати в них?" .Оскільки це лінзи тривалого носіння, їх можна носити до 6 днів, не знімаючи на нічний сон.

На Air Optix plus HydraGlyde не скупчується білкових відкладень завдяки гладкій структурі, що значно збільшує термін їх експлуатації.

Сумісні з розчином для лінз Оптік фрі.

Купити лінзи AirOptix Ви можете у нас в "Оптика 1.0". Перед покупкою слід проконсультуватися з лікарем-офтальмологом. У нас широкий асортимент якісних лінз та розчинів для них світових брендів.

Контактні лінзи

Характеристики
Лінійка Air Optix
Бренд Alcon
Режим заміни 1 місяць
Радіус лінзи R (мм) 8.6
Діаметр лінзи D (мм) 14.2
Киснепроникність (Dk/t) 135
Вміст вологи (%) 33
Колір лінз Прозорий

Вас також можуть зацікавити