Контактні лінзи Air Optix

До вибору контактних лінз слід ретельно підходити. Неправильно підібрані можуть викликати дискомфорт, подразнення та сухість ока.

Контактні лінзи Air Optix від компанії Ciba Vision не пересушують і не дратують око комфортні в носінні. Особливість даної лінійки є те, що вона виготовлена ​​із безпечних матеріалів. Air Optix складаються з силікон-гідрогеля. Такий матеріал добре пропускає кисень.

Лінзи Air Optix виробляють за сучасною технологією TriComfort. В асортименті цієї лінійки є мультифокальні, місячні, торичні лінзи, а також тривалого носіння.

Переваги

Уся лінійка Air Optix представлена ​​силіконом гідрогелевими лінзами. Інноваційна технологія виробництва дозволяє оку дихати, завдяки чому їх можна довго носити. На лінзах даної лінійки не накопичуються білкові відкладення, що збільшує термін експлуатації.

Лінзи Air Optix зручні в експлуатації, тому що мають високий рівень вологи, завдяки чому очі не втомлюються та не пересихають.

Лінзи виконані виключно з гіпоалергенних матеріалів.

Також, в даній лінійці є лінзи з широкою палітрою кольорів Air Optix Colors для тих, хто любить сміливі рішення.

Асортимент лінійки Air Optix

У лінійці Air Optix широкий асортимент комфортних лінз місячного, цілодобового користування, також при короткозорості та далекозорості.

  • Air Optix plus HydraGlyde – інноваційні лінзи, які вже встигли завоювати серця покупців. Мають широку діоптрійну шкалу, завдяки чому відмінно підходять як при далекозорості, так і при короткозорості. За рахунок високого рівня вологості та повітря прохідності їх можна носити протягом дня, не знімаючи. Не пересушують око, комфортні у носінні.
  • Air Optix Colors – має широку колірну палітру. За допомогою цих лінз можна змінити образ до невпізнання. Також, мають високий рівень повітря прохідності, що робить їх комфортними в носінні, термін носіння до 8 годин.
  • Air Optix Night & Day Aqua – лінзи тривалого носіння, їх можна носити місяць не знімаючи. Відмінно підходять для молодих та активних людей. Як і вся лінійка мають високий рівень вологи та повітря прохідності.
  • Air Optix for Astigmatism – мають широкий оптичний діапазон, підходять при астигматизмі.
  • Air Optix MultiFocal - підходять тим, хто має проблему далекозорості. Як і вся лінійка мають високий рівень вмісту вологи і повітря прохідності. Відрізняються трьома фокусуючими зонами.

Перед покупкою контактних лінз Air Optix слід проконсультуватися з лікарем-офтальмологом. У “Оптика 1.0” широкий вибір контактних лінз. Наші консультанти допоможуть підібрати силікон гідрогелеві лінзи, які ідеально підійдуть Вам.