Розчин для жорстких лінз

Фільтри

Розчин для жорстких контактних лінз гарантує комфортне та безпечне носіння оптики протягом дня. Вони надійно очищають, зволожують та дезінфікують поверхню лінз.

Різновидом жорстких контактних лінз є ортокератологічні або "нічні" лінзи; їх особливість у тому, що їх надягають за 15 хвилин до сну. Поки Ви спите, вони впливають на епітелій рогівки, ущільнюючи її і тим самим змінюючи її кривизну, що робить зір "правильним".

Купити розчин для ЖКЛ - це насамперед турбота про себе та своє здоров'я. Оскільки контактна оптика тривалого носіння протягом дня може накопичити у собі безліч білкових відкладень і шкідливих мікроорганізмів. Такий засіб для догляду, як розчин для лінз, незамінний.

Особливості та характеристики розчинів для жорстких контактних лінз

Важливо пам'ятати, що всі ЖКЛ - це лінзи тривалого носіння, тому вони потребують якісного догляду. При щоденному носінні ЖКЛ на їх поверхні утворюється білкові відкладення. Також, є ризик появи різних шкідливих мікроорганізмів, як-от мікроби, віруси, бактерії, спори грибків. Вони можуть призвести до виникнення хвороби очей, а також погіршення зору.

Тому щоденний догляд за лінзами повинен включати такі етапи:

  • Очищення
  • Дезінфекцію
  • Зволоження
  • Зберігання.

Розчини для жорстких контактних лінз – це гарантія якісного догляду за ЖКЛ. Вони надійно очищають, дезінфікують та зволожують жорстку контактну оптику. Тим самим забезпечуючи безпечне і комфортне носіння лінз протягом дня.

Типи розчинів для жорстких контактних лінз

Існують два основних типи розчинів для жорстких контактних лінз - багатофункціональні та двоетапні системи.

  • Багатофункціональні розчини для жорстких контактних лінз дуже популярні серед користувачів, оскільки роблять догляд за ЖКГ простішим. При використанні багатофункціональних засобів не потрібно купувати додаткові речовини для догляду. Вони відмінно справляються з функціями очищення, дезінфекції, промивання та зберігання лінз в тому самому розчині.
  • Двоетапні системи – це засоби, які виконують лише функції очищення та ополіскування. Вони не підходять як розчин для зберігання лінз, тому що мають агресивний склад. Тому перед використанням уважно читайте інструкцію препарату. При неправильному користуванні можуть спровокувати подразнення, інфекції та мікротравми ока.

В упаковці двоетапних систем для догляду за жорсткими контактними лінзами йде очищувач (шампунь) і сольовий розчин. Шампунь очищає лінзу від забруднень та білкових відкладень, а сольовий розчин промиває її.

Купити розчин для жорстких контактних лінз в “Оптика 1.0”

Оптика 1.0 - це компанія, яка ось уже понад 25 років займається реалізацією товарів та послуг з офтальмології. У нас Ви можете купити контактну оптику та засоби догляду за нею за вигідною ціною, в тому числі й розчини для жорстких лінз (наприклад, REGARD розчин). Він чудово справляється з усіма етапами догляду за лінзами.

Ми маємо широкий асортимент товарів для очей, який регулярно оновлюється. Вся продукція представлена в “Оптиці 1.0”, має сертифікати якості. Слідкуйте за новинками на нашому сайті, це допоможе Вам купити засоби догляду для контактною оптикою за вигідною ціною. Ми дбаємо про кожного свого клієнта, тому в мережі Оптика 1.0 діє вигідна дисконтна система.

Перед покупкою жорсткої контактної оптики та розчинів до неї рекомендуємо проконсультуватися з лікарем - офтальмологом. Самолікування може бути небезпечним для Вашого здоров'я.