Контактні лінзи ClearLux Premium

В наявності
Артикул:ClearLux Premium
Бренд:Coopervision
Доступні варіанти:
- +
143 грн
Опис

На сьогоднішній день проблеми із зором уже не рідкість. Гаджети, телевізори, сонячна радіація – це далеко не всі фактори, що впливають на зниження якості зору. Контактні лінзи допомагають вирішити проблеми із зором, силікон гідрогелеві зволожують та захищають очне яблуко. Великою перевагою є ультрафільми. Контактні лінзи з уф-фільтром захищають очі від сонячної радіації.

У лінійці Сlearlux силікон гідрогелеві лінзи з ультрафіолетовим фільтром представлені Сlearlux premium.

Переваги

Сlearlux premium – це силікон гідрогелеві місячні лінзи денного носіння. За рахунок силікон гідрогелю у складі, мають високий рівень повітря прохідності, що робить їх комфортними при носінні.

Виготовлені за оригінальною технологією AquaGen, завдяки чому мають високий рівень вологи, що збільшує термін їх експлуатації.

Лінзи досить тонкі, пружні та гладкі. Це дозволяє їм залишатися комфортними для очей упродовж тривалого часу носіння.

У своєму складі лінзи Клеар Люкс Преміум мають ультрафіолетові фільтри, які надійно захищають від сонячної радіації.

Купити щомісячні контактні лінзи ClearLux Premium Ви можете у “Оптика 1.0”. У нас також можна придбати інші якісні товари для очей світових та вітчизняних брендів. Вся продукція має сертифікати якості. Перед покупкою рекомендуємо проконсультуватися з лікарем-фахівцем. Також, наші консультанти з радістю допоможуть Вам з вибором товару та детальніше розкажуть про догляд за ними.

Характеристики
Лінійка ClearLux
Бренд CooperVision
Режим заміни 1 місяць
Радіус лінзи R (мм) 8.6
Діаметр лінзи D (мм) 14.2
Киснепроникність (Dk/t) 86
Вміст вологи (%) 54
Колір лінз прозорий

Вас також можуть зацікавити