Контактні лінзи Ultra

В наявності
Артикул:Ultra
Бренд:Bausch & Lomb
Доступні варіанти:
- +
382 грн
Опис

Ultraце пролонговані контактні лінзи, які створені з поліпшеного силікон-гідрогелю і тепер вони можуть не тільки утримувати вологу (вологомісткість лінз 46%), а й безпосередньо активувати природне зволоження очей завдяки інноваційній технології MoistureSeal, яка полягає в розділеній за фазами полімеризації силікон-гідрогелевих компонентів.

Контактні лінзи тривалого носіння Ultra мають особливості:

  • Контактні лінзи Bausch + Lomb ULTRA утримують 95% вологи навіть після 16 годин носіння лінз.
  • Дихаючі лінзи мають особливий оптичний дизайн, розроблений з урахуванням сучасних зорових навантажень і допомагає забезпечити високу якість зору і зниження стомлюваності, навіть при тривалій роботі з гаджетами.
  • Новий виробничий процес допомагає створювати йонні полімери для лінз, що відштовхують молекули білкових забруднень.

Навіть моргання рідко перешкоджає висиханню контактних лінз Bausch + Lomb Ultra, залишаючи ваші очі свіжими навіть після довгого дня. Оптимальне змочування призводить до меншої кількості відкладень і підтримує чіткий зір, тож варто підібрати для очищення та зберігання лінз відповідний розчин. Купити силікон-гідрогелеві лінзи в центрі зору Оптика 1.0 означає добре потурбуватися про власний зір та комфорт.

Обов’язково, перед початком користування лінзами на місяць, проконсультуйтесь з вашим офтальмологом на рахунок відсутності застережень та для підбору необхідного продукту.

Характеристики
Бренд Bausch & Lomb
Режим заміни 1 місяць
Радіус лінзи R (мм) 8.5
Діаметр лінзи D (мм) 14.2
Киснепроникність (Dk/t) 163
Вміст вологи (%) 46
Колір лінз Світло-блакитний

Вас також можуть зацікавити