Контактні лінзи Optima FW

В наявності
Артикул:Optima FW
Бренд:Bausch & Lomb
Доступні варіанти:
- +
238 грн
Опис

Optima FW – гідрогелеві лінзи, що вдало поєднують в собі високоякісний міцний матеріал, відмінні експлуатаційні характеристики та сучасний дизайн.

Переваги таких недорогих контактних лінз тривалого носіння:

  • Мають світло-блакитне тонування для зручності пошуку лінз у розчині та індикатор інверсії положення. При цьому колір очей при носінні не буде змінюватися.
  • Квартальні лінзи мають литу гладку зовнішню поверхню, що забезпечує високу точність підбору та комфорт, перешкоджає білковим відкладенням, що провокують інфекційні осередки.
  • Точена внутрішня поверхня створює відмінне фокусування в умовах активної рухливості, забезпечує необхідну гостроту зору і зручність користування.
  • Відсутність відчуття тертя з нижніми повіками за рахунок надтонкого краю лінз.

Режим заміни лінз виробництва компанії Bausch+Lomb раз в 2-3 місяці. Весь термін служби вони зберігають свої якісні характеристики. Дані м’які гідрогелеві лінзи призначені для постійного носіння лише вдень і фахівці категорично рекомендують знімати їх на період сну

Тож скільки годин на день можна носити гідрогелеві лінзи Optima FW?  Спеціалістами офтальмологами рекомендується носити дані лінзи не більше 8-10 годин на добу.

Догляд:

Найкращим чином поєднується з інноваційним розчином Biotrue. Добре взаємодіє з іншими розчинами для догляду за гідрогелевими лінзами.

Характеристики
Бренд Bausch+Lomb
Режим заміни 3 місяці
Радіус лінзи R (мм) 8.4, 8.7
Діаметр лінзи D (мм) 14.0
Киснепроникність (Dk/t) 24.3
Вміст вологи (%) 39
Колір лінз Прозорий

Вас також можуть зацікавити