Контактні лінзи OXY

Фільтри

Контактні лінзи - це надійна та комфортна заміна окулярам. Сучасні мкл виготовлені з матеріалів, що дихають, з високим рівнем вологи, роблячи їх максимально комфортними в носінні.

На сьогоднішній день залишаються популярними контактні лінзи місячного користування, виготовлені із силікон гідрогелю.

Корейські контактні лінзи для зору OXY від виробника Interojo виготовлені з силікон гідрогелю 3 покоління, особливий дизайн та інноваційні технології виробництва роблять їх максимально комфортними, ефективними та безпечними у носінні.

Основні характеристики контактних лінз лінійки OXY

Лінійка контактних лінз OXY – це серія силікон гідрогелевих лінз корейського виробника Interojo.

Лінійка виготовлена за допомогою технології HD (High Definition), завдяки чому зір у цих лінзах чіткий і контрастний як при короткозорості, так і далекозорості.

Гострота зору залишається навіть у приміщеннях, що погано освітлюються завдяки зручному асферичному дизайну.

Силікон гідрогель Innofilcon A робить контактні лінзи OXY дихаючими. Вміст вологи в них не менше 45%, також ці лінзи стійкі до білкових відкладень, мають низький модуль пружності, що робить їх комфортними в носінні протягом тривалого періоду.

Термін носіння контактних лінз OXY – один місяць.

До складу лінійки входять УФ-фільтри, які надійно захищають очі від ультрафіолетових променів.

Асортимент лінійки

Контактні лінзи лінійки OXY корейського виробника Interojo у своєму асортименті мають мультифокальні, торичні, для короткозорості та далекозорості лінзи із силікон гідрогелю 3 покоління.

  • Comfort Line OXY by Interojo – місячні контактні лінзи, як при далекозорості, так і короткозорості. Рівень повітря прохідності 110,0, мають високий вміст вологи - 45%. Лінзи Comfort Line OXY комфортні в носінні, за рахунок асферичного дизайну. Лікарі – офтальмологи прописують їх новачкам чи тим, хто з гідрогелевих мкл хоче перейти на силікон гідрогелеві.
  • Comfort Line OXY Toric by Interojo – торичні контактні лінзи місячного користування. Асферичний дизайн надає максимального комфорту при їх носінні. Рівень повітря прохідності контактних лінз - 100.0, також вони мають досить високий рівень вмісту вологи - 45%. Завдяки чому вони чудово підійдуть тим, хто страждає на синдром сухого ока.
  • Comfort Line OXY Multifocal by Interojo – мультифокальні контактні лінзи на місяць. Мають зручний асферичний дизайн, високий рівень повітря прохідності - 100 Dk/t. Лінзи Comfort Line OXY Multifocal добре зволожують очі, рівень вмісту вологи в них - 45%. Все це робить їх максимально комфортними та практичними у носінні.

Де замовити контактні лінзи лінійки OXY?

"Оптика 1.0" вже багато років займається реалізацією якісної продукції для очей, у тому числі контактних лінз. У нас можна придбати контактні лінзи OXY від виробника Interojo за доступною ціною. Також, в "Оптиці 1.0" широкий асортимент контактних лінз інших світових та вітчизняних брендів, який регулярно оновлюється. Усі товари нашої компанії мають сертифікати якості. Слідкуйте за новинками на нашому сайті, це допоможе придбати продукцію для очей за вигідною ціною.

Перед покупкою контактних лінз рекомендуємо проконсультуватися з лікарем-офтальмологом. Самолікування може бути небезпечним для Вашого здоров'я.