Контактні лінзи PureVision 2

В наявності
Артикул:PureVision 2
Бренд:Bausch & Lomb
Доступні варіанти:
- +
266 грн
Опис

PureVision 2 - це супертонкі контактні лінзи, створені компанією Bausch + Lomb. Матеріал, з якого виготовлені лінзи: силікон-гідрогель. Це новітній матеріал, завдяки якому киснепроникність лінзи PureVision 2 досягає показника в 90%.

Насичення рогівки киснем через лінзу відбувається природним шляхом - з навколишнього середовища, а значить, ви будете почувати себе комфортно весь період носіння лінз.

Силікон-гідрогель «Балафілкон А» забезпечує зволоження очей і гарантує достатню газопроникність: кисень надходить в достатній кількості навіть якщо лінза не знімається тривалий час. Асферична форма Pure Vision 2 HD формує чітку «картинку» з мінімальною кількістю спотворень, розмитих контурів і відблисків. Гострота зору залишається досить високою навіть при малій освітленості. Тому ці лінзи можуть бути рекомендовані водіям, для тих, хто багато часу проводить перед монітором або займається спортом. Пролонгований термін (до 4-х тижнів) безперервного носіння буде зручний для відпочинку, в поїздках, при ненормований робочий день і нестабільному режимі життя.

Завдяки технології ComfortMoist лінзи мають добре зволожену поверхню. Вони надзвичайно комфортні в носінні і не викликають відчуття сухості. А за рахунок невеликої товщини і тонких заокруглених країв PureVision 2 практично не відчуваються на очах.

Більшість пацієнтів високо оцінюють PureVision2, як комфортні відразу після надягання.

контактні лінзи

Характеристики
Бренд Bausch+Lomb
Режим заміни 1 місяць
Радіус лінзи R (мм) 8.6
Діаметр лінзи D (мм) 14.0
Киснепроникність (Dk/t) 130 Dk/t
Вміст вологи (%) 36%
Колір лінз Світло-блакитний

Вас також можуть зацікавити