Контактні лінзи Air Optix Aqua Colors

В наявності
Артикул:Air Optix Aqua Colors
Бренд:Alcon
Доступні варіанти:
- +
545 грн
Опис

Air Optix Aqua Colors - контактні лінзи тривалого носіння від Alcon, які забезпечують чіткий зір та постійний комфорт. Лінзи Air Optix відомі своєю високою киснепроникністю. Ці силікон-гідрогелеві лінзи дозволяють зосередитись на своєму житті, а не на своїх контактних лінзах. Крім того, щомісячний графік заміни легко запам'ятати. 

Ще одна перевага полягає в тому, що деякі місячні лінзи Air Optix можна носити протягом ночі і це затверджено виробництвом. Проте, щодо сну в таких місячних лінзах слід проконсультуватися зі своїм офтальмологом на рахунок відсутності індивідуальних застережень.

Особливості пролонгованих лінз Air Optix Aqua Colors:

  • Відсутність УФ-фільтру;
  • Можна придбати кольорові контактні лінзи з діоптріями (при міопії) і без.
  • Кольорові лінзи зазвичай рекомендовано носити не довше 8-12 годин. Після чого обов’язково очищувати їх у відповідному розчині та зберігати у спеціальних контейнерах задля подальшого комфортного користування.

Різноманіття відтінків кольору лінз допоможе вибрати необхідний продукт. Задля більшої безпеки шар із відтінком кольору знаходиться безпосередньо всередині, тож це допомагає уникнути контакту з барвниками. Air Optix Aqua Colors створені з технологією забарвлення лінз 3 в 1 і вони відмінно підходять для маскування косметичних дефектів

Обов’язково проконсультуйтеся з лікарем офтальмологом щодо підбору та перед використанням будь-яких контактних лінз.

Характеристики
Лінійка Air Optix
Бренд Alcon
Режим заміни 1 місяць
Радіус лінзи R (мм) 8.6
Діаметр лінзи D (мм) 14.2
Киснепроникність (Dk/t) 138
Вміст вологи (%) 33
Колір лінз Pure Hazel, Blue, Green, Gray, Brown, Honey, Brilliant Blue, Gemstone Green, Sterling Gray, Turquoise, Amethyst, True Sapphire

Вас також можуть зацікавити