Контактні лінзи Biotrue

Фільтри

Гаджети, комп'ютери, телевізори, старість – це далеко не всі фактори, що впливають на зниження якості зору. Тому дедалі більше людей мають із ним проблеми. Вирішити цю проблему можуть окуляри або контактні лінзи. Перший варіант не завжди зручний у користуванні, тому багато хто віддає перевагу саме лінзам. До їх вибору слід ретельно підходити, вони не повинні сушити око, викликати алергій, повинні бути комфортними в носінні.

Найзручніший варіант - це покупка щоденних лінз, ціни на які відповідають їх якості. Рекомендуємо звернути увагу на контактні лінзи лінійки Biotrue від виробника Bausch+Lomb.

Переваги та особливості контактних лінз Biotrue

Biotrue від виробника Bausch+Lomb - це одноденні гідрогелеві контактні лінзи. Такий матеріал поєднує в собі найкращі якості силікону гідрогелю, так і гелю. Такі лінзи добре зволожують, оскільки на 78% складаються з води, що робить їх комфортними у носінні.

Вони не сушать очі, не викликають роздратування. Відмінно підійдуть тим, хто страждає на синдром сухого ока.

Також у їх складі є ультрафіолетові фільтри, які захищають очі від сонячної радіації.

Biotrue One Day - це лінзи, що дихають, так як гіпергель добре пропускає повітря.

Вони зберігають і підтримують чіткість зору при будь-якому освітленні, так як у розробці цих лінз була використана оптика високої роздільної здатності.

Оскільки Biotrue One Day - це одноденні лінзи, то не потребують чищення та нічного зберігання.

Де можна замовити Biotrue?

В "Оптиці 1.0" можна купити контактні лінзи Biotrue One Day по 30 шт. в упаковці. Також у нас можна придбати одноденні лінзи інших виробників. Перед покупкою рекомендуємо проконсультуватися з лікарем-офтальмологом.

Також, ми маємо широкий вибір інших сертифікованих товарів для очей світових брендів. Асортимент "Оптики 1.0" постійно оновлюється. Слідкуйте за новинками на нашому сайті.