Контактні лінзи Dailies AquaComfort Plus №90

В наявності
Артикул:Dailies AquaComfort Plus №90
Бренд:Alcon
Доступні варіанти:
- +
2439 грн
Опис

Dailies AquaComfort Plus - контактні лінзи виробництва компанії Alcon є на сьогоднішній день одними з найсучасніших, комфортних при носінні і безпечних для очей пацієнтів контактних лінз в світі.

Dailies AquaComfort Plus мають добре змочують поверхню. Вони активно притягують і утримують рідину, завдяки чому залишаються зволоженими протягом всього дня. Виробники змогли добитися цього за рахунок інноваційної технології зволоження - Blink-Activated Moisture Technology.

Нові Dailies Aqua Comfort Plus включають три зволожуючих агента, що діють одночасно і забезпечують комфортне носіння лінз протягом усього дня.

Рекордно висока влагосодержание - 69%. Матеріал лінз містить багато рідини, що робить його гнучким і еластичним. Тому Dailies AquaComfort Plus дуже м'які і комфортні в носінні.

Безпека і мінімум ускладнень. Щоденна заміна дозволяє звести до мінімуму ризик розвитку інфекційних ускладнень. З Dailies AquaComfort Plus ви практично не ризикуєте захворіти кератит, кон'юнктивіт, ерозією або виразкою рогівки.

Dailies AquaComfort Plus - це ідеальний вибір для новачків, які тільки починають носити контактні лінзи. Вони підійдуть і бувалим користувачам, які втомилися від дискомфорту і хочуть щодня насолоджуватися якісним зором.

Одноденні лінзи прийнято вважати одними з найбільш безпечних - не потрібно очищення розчинами, контакт з руками зведений до мінімуму.

контактні лінзи

Характеристики
Лінійка Dailies
Бренд Alcon
Режим заміни 1 день
Радіус лінзи R (мм) 8.7
Діаметр лінзи D (мм) 14.0
Киснепроникність (Dk/t) 26 Dk/t
Вміст вологи (%) 69%
Колір лінз Світло-блакитний

Вас також можуть зацікавити