Контактні лінзи лінійки Biofinity Multifocal D

В наявності
Артикул:Biofinity Multifocal D
Бренд:Coopervision
Доступні варіанти:
- +
561 грн
Опис

Biofinity Multifocal – мультифокальні силікон-гідрогелеві контактні лінзи для корекції вікової далекозорості. Виробник – американська компанія Cooper Vision.

Що таке мультифокальні лінзи? Це лінзи, які мають різні сили у різних оптичних зонах. Контактні лінзи тривалого носіння Biofinity Multifocal створені за технологією Balanced Progressive. Передова конструкція лінз Biofinity Multifocal схожа на мету, де є зони лінзи з різними оптичними силами для близької, дали і для роботи очей на середній відстані. Як і інші лінзи з лінійки Biofinity, ця модель розроблена за технологією Aquaform. В результаті, довгасті молекули силікону дозволяють проводити більше кисню до поверхні ока та забезпечують оптимальний рівень зволоженості. Лінза створена із закругленими краями і торкання із віками стають практично не відчутними. При надяганні та носінні це допомагає позбутися роздратування та почервоніння.

Biofinity Multifocal зручні тому, що це вигідна альтернатива біфокальним окулярам, ​​а також це зручно у разі створення стилю. Такі лінзи на місяць дозволяють комфортно носити звичайні сонцезахисні та іміджеві окуляри. Вони також мають широкий діапазон діоптрій, завдяки чому багато хто отримує можливість оптимально відкоригувати зір.

Лінзи для пресбіопії використовуються виключно за рекомендацією офтальмолога. При належному догляді та носінні лише вдень їх можна використовувати протягом 30 днів. В інших випадках, користуватися лінзами можна у гнучкому або пролонгованому режимах (14 днів та 7 днів). Для якісного та правильного очищення лінз важливо застосовувати спеціальні розчини.

В інтернет-магазині Оптика 1.0 ви можете купити лінзи biofinity multifocal за оптимальною вартістю і з швидкою доставкою по Україні.

Характеристики
Лінійка Biofinity

Вас також можуть зацікавити