Одноденні контактні лінзи

Сьогодні контактні лінзи для зору– це один із найбільш популярних способів корекції офтальмологічних проблем, зокрема короткозорості, далекозорості, астигматизму, пресбіопії. При цьому не порушується ваш цілісний стильовий образ, не акцентується увага на тому, що ви маєте проблеми із зором. Подорожувати, займатися спортом, водити автомобіль та вести повсякденне життя максимально зручно та розкуто – це все завдяки сучасним засобам контактної корекції.

Щоб лінзи були максимально зручними та виконували потрібну функцію, варто ознайомитися з їх особливостями та підібрати для себе підходящий варіант. Багато людей, які страждають від проблем із зором, переймаються, що даний спосіб корекції буде доставляти дискомфорт. Пропонуємо розвіяти цей міф! Так, спочатку можуть бути складнощі в одяганні, але запевняємо, після звикання ви відчуватимете лише комфорт.

Особливості одноденних контактних лінз

Пам'ятайте, що купити оптику без призначення лікаря = приректи себе на покупку, яка може не знадобитися чи не підійти. Для підбору одноразових лінз необхідно відвідати офтальмолога, який оцінить якість вашого зору та запропонує підодящі варіанти корекції. Професійні лікарі центру Оптика 1.0 проводять обстеження на сучасному обладнанні, яке гарантує найвищий результат та точність дослідження.

Одноденні лінзи мають ряд переваг:

  • кожна одиниця упакована окремо, що гарантує найвищу стерильність та безпечність;
  • вам не потрібно підбирати догляд для лінзі витрачати на нього додаткові гроші (контейнери для зберігання, пінцети і засоби для очищення). Усі без винятку лінзи, окрім одноденних, вимагають етапів дезинфекції та зволоження;
  • легкість у використанні, завдяки чому вони підходять як дітям, так і дорослим;
  • оскільки термін носіння ОКЛ дуже малий, вони не встигають піддатися пошкодженням або деформаціям, тому виконують свої функції на «відмінно» протягом усього періоду експлуатації;
  • підходять людям, котрі страждають синдромом сухого ока (симптом цукрового діабету) в якості щоденних контактних лінз.

Якщо ви вирішили купити одноденні контактні лінзи в Україні, варто пам'ятати про те, що вони протипоказані людям, страждаючим ВІЛ, птозом, психічними захворюваннями, підвивихом кришталика та ін. Детальну інформацію щодо протипоказань ви завжди зможете уточнити у консультантів інтернет магазину лінз та іншої офтальмологічної продукції Оптика 1.0.

Які характеристики варто врахувати при виборі одноденних контактних лінз в Україні?

У першу чергу, обираючи ОКЛ, варто враховувати наступні аспекти:

Матеріали

Найкраще обирати силікон-гідрогелеві ОКЛ або ОКЛ, в складі яких є водоградієнтні матеріали, а ось від гідрогелевих лінз краще відмовитися.

Проникність О2

Для того щоб уникнути набряку рогівки через надходження малої кількості кисню, варто вибирати лінзи з Киснепроникність 80 Dk / t <

Вміст вологи

Ця характеристика важлива для комфортного носіння лінз. Для того щоб уникнути сухості і роздратування, вибирайте лінзи з вмістом води понад 50%

Кут зволоження

Цей показник необхідно враховувати тільки при виборі силікон-гідрогелевих лінз, оскільки чим цей кут більший для них, тим гірше поверхні лінз зволожуються, що загрожує подразненням.

Форма поверхні

В цілому ОКЛ поділяють на асферичні (товщина сходить нанівець від центральної точки до країв) і сферичні (товщина однакова). Асферичні ОКЛ практично не дають оптичного спотворення

Біологічна сумісність

Дана характеристика важлива для людей, які страждають від алергії. Лінзи з високою біосумісністю виконуються з таких матеріалів, які організм не сприймає як чужорідні тіла.

Захист від УФ-випромінювання

Наявність такої функції у одноденних лінз дозволяє скасувати використання сонцезахисних окулярів, захищаючи внутрішні структури ока від шкідливих променів.

З огляду на всі ці характеристики, ви зможете підібрати ідеальні одноденні контактні лінзи, які допоможуть вам правильно і комфортно скоригувати патології ока, не викликаючи неприємних відчуттів. Так чому б не спробувати цей універсальний варіант?

Замовити лінзи в салоні оптики за адекватною ціною

Наш магазин Оптика 1.0 зібрав для вас повний асортимент одноденних лінз за привабливими цінниками. Обираючи нас, ви отримуєте якісну сертифіковану продукцію, а значить, можете не боятися наслідків використання підробок.

Окрім найвищої якості і доступності, купити одноденні контактні лінзи через сайт інтернет-магазину гранично легко:

  1. Перейдіть на головну сторінкусайту.
  2. Оберіть підходящу для вас категорію і перегляньте асортимент товарів в ній.
  3. Не соромтеся звернутися до консультантів, щоб точно бути впевненими в правильності свого вибору.
  4. Додайте бажані лінзи в «Кошик», клікнувши на кнопку «Купити».

ОПТИКА 1.0: ваш 100% зір – наша найбільша перемога!