Контактні лінзи Comfort Line OXY by Interojo

В наявності
Артикул:Comfort Line OXY
Бренд:Interojo
Доступні варіанти:
- +
230 грн
Опис

OXY- силікон-гідрогелеві лінзи пролонгованного носіння з терміном заміни 1 місяць, виробник - Interojo.

Особливості та переваги лінз OXY:

  • Технологія виготовлення HD (High Definition) дозволяє мати чіткий та контрастний зір в незалежності від ступеня короткозорості або далекозорості.
  • Асферичний дизайн - компенсація сферичних аберації в кожній діоптрії лінз ОКСІ забезпечує відмінну гостроту зору навіть при недостатньому освітленні.
  • Матеріал Innofilcon A - 3 покоління силікон-гідрогелевих матеріалів, що характеризується поєднанням високого рівня Dk / t (110ед.) І вмісту вологи 45%, а також стійкістю до білкових відкладень і низьким модулем пружності. Таке поєднання дозволяє комфортно носити лінзи більш тривалий період (до 12 годин) виключаючи ймовірність появи гіпоксії і вростання судин у рогівку ока.
  • UV фільтр надійно захищає очі від UVA і UVB променів, які можуть призводити до таких серйозних захворювань, як катаракта, опік сітківки і т.п.

Лінза OXY відмінно центрується на оці, має зручну посадку і оптимальну рухливість, закруглений край і низький модуль пружності. Всі ці та вище описані характеристики сприяли тому, що саме ці лінзи лікарі-офтальмологи рекомендують пацієнтам-новачкам і тим, хто переходить від гідрогелевих до силікон-гідрогелевих лінз, а також власникам чутливих очей.

Характеристики
Лінійка OXY
Матеріал Innofilcon A
Режим заміни 1 місяць
Діаметр лінзи D (мм) 14,2
Киснепроникність (Dk/t) 110,0
Вміст вологи (%) 45

Вас також можуть зацікавити