Місячні лінзи

Фільтри
Контактні лінзи Ultra
382 грн

Офтальмологічні захворювання – проблема людства нашого часу. Адже щорічно фіксується все більше випадків погіршення зору з раннього віку. Відповідно, збільшується попит на засоби для корекції зору, серед яких найбільшою популярністю користуються контактні лінзи в Україні. Завдяки тому, що при виборі лінз покупцеві не потрібно витрачати час і сили на підбір матеріалу і форми оправи для окулярів, лінзи стали універсальним рішенням для сучасної людини з активним способом життя.

Разом з тим, лінзи вступають в прямий контакт з такою ніжною структурою як око, тому можуть викликати подразнення. Звідси і виник міф про те, що лінзи приносять дискомфорт. Але такий забобон не заслуговує уваги, адже якщо правильно підібрати лінзи для зору, вони стануть вірними супутниками, які здатні полегшити життя людям з проблемами зору. Найбільш вигідне рішення - купити місячні лінзи недорого в Україні. Цей формат розрахований на досить тривале безперервне носіння, і є дуже зручним в повсякденності.

Які особливості мають контактні місячні лінзи?

Перед тим, як купити контактні лінзи на місяць в інтернет-магазині, варто відвідати кваліфікованого офтальмолога, який проведе діагностику зору на спеціальному обладнанні. На основі цих даних та врахуванні певних особливостей ока здійснюється підбір підходящої оптики для корекції зору. Лікар має повідомити, які лінзи вам потрібні, як їх одягати та який догляд вони потребують. Таож ви можете отримати додаткову консультацію від наших менеджерів, які повідомлять про тонкощі даних засобів та їх особливостях.

У першу чергу, при виборі місячних контактних лінз, варто звернути увагу на їх численні плюси, в тому числі і:

  • екологічність - за 30 днів носіння ви утилізуєте лише одну пару місячних лінз, а не 30 одноденних. Природа подякує вам за це, адже якими б безпечними не були матеріали, з яких виготовляються лінзи, для екології вони все одно шкідливі;
  • менша витрата коштів за місяць - обираючи місячні лінзи, ви витратите суму меншу, ніж при покупці одноденних. Однак потрібен буде контейнер для лінз і спеціальний засіб для чищення. Утім, цих матеріалів вам вистачить не на один місяць, тому такий варіант все одно вигідніший;
  • якщо раптом ви випадково заснете в місячних лінзах, шкоди від такого форс-мажору буде набагато менше, ніж від спонтанного сну в одноденних лінзах.

Але варто також пам'ятати про те, що такі лінзи також підійдуть не всім. Наприклад, людям з хронічними або гострими запальними процесами, алергічними реакціями, ушкодженнями зовнішніх і внутрішніх структур ока місячні лінзи протипоказані.

Як обрати місячні лінзи в Україні?

Для того щоб обрати відповідні лінзи для носіння протягом місяця, потрібно звернути увагу на деякі характеристики, наприклад:

Матеріали

Як і у випадку з одноденними лінзами, найкраще віддавати перевагу силікон-гідрогелевим лінзам

Вологість

У нормі око постійно зволожується сльозою, тож важливо обирати лінзи з великим відсотком вмісту рідини (від 70-80%, наприклад: Dailies, Biotrue)

Модуль пружності

Найкраще обирати лінзи із середнім модулем пружності (вони будуть у міру м'якими, але при цьому досить зносостійкими)

Дизайн

Усього є 4 види дизайну лінз: асферичні лінзи (стають тоншими від центру до периферії, не спотворюють зображення), сферичний (фокус зміщений вперед або назад, призначені для корекції міопії і гіперметропії відповідно), торичні (призначені для корекції астигматизму) і мультифокальні.

Киснепроникність

Ідеально лінзи повинні мати високий рівень проникності щоб уникнути розвитку патологічних процесів (наприклад, лінзы нового покоління Air Optics)

Деякі виробники випускають лінзи з ультрафіолетовим фільтром (ClearLux). На цей момент важливо звернути увагу, оскільки наші очі потрібно захищати від дії променів сонця.

Також є чотири режими носіння місячних лінз:

  • денний - лінзи носять тільки вдень, на ніч потрібно знімати;
  • гнучкий - іноді ви можете дозволити собі не видаляти лінзи з очей перед сном, але за умови, що їх проникність до О2 вище 80 Dk / t;
  • пролонгований - у такому випадку носіння може тривати 7 днів, але підійдуть не всі варіанти, у цьому разі краще обрати силікон-гідрогель. Пролонговані лінзи кваліфікують себе як зручні та практичні, але їх використання можливе із дозволу офтальмолога.
  • безперервний - асортимент оптики для такого режиму досить малий, а саме по собі використання вимагає попередньої консультації з лікарем. Лінзи безперервного носіння, які називають також лінзи тривалого носіння, можуть знаходитися в оці до 30 днів без шкоди для зору.

Чому варто купити місячні лінзи в ОПТИКА 1.0?

На сайті нашого магазину ви можете побачити найповніший асортимент сертифікованих місячних лінз для зору за доступними постійними цінами. Також у нас представлені кращі українські та світові бренди, в тому числі CooperVision, AirOptics, Alcon, Miru, OkVision і інші.

Окрім приємної цінової політики та широкого вибору якісних лінз, у нас дуже просто оформити замовлення. Для цього:

  1. Переходимо на сайт.
  2. Вибираємо потрібну категорію і шукаємо відповідні лінзи.
  3. Якщо виникають питання - консультанти до ваших послуг. Натискаємо «Купити» і заповнюємо контактні дані.

Місячні лінзи - це комфорт! Придбавши їх та іншу оптичну продукцію в ОПТИКА 1.0, ви можете бути впевнені в найвищій якості та безпечності!