Продукція бренда Bausch & Lomb

Фільтри

Компанія Bausch&Lomb займається виробництвом оптики з 1853 року. Бренд був заснований двома друзями - емігрантами з Німеччини Джоном Джейкобом Баушем та Генрі Ломбом у США. Спочатку компанія займалася виробництвом оправ для окулярів, після - випуском продукції військового значення: біноклі, мікроскопи, об'єктиви для фотоапаратів. Лише з 1969 року Bausch&Lomb почала займатися виробництвом контактних лінз. З того часу американська компанія стала випускати продукцію для контактної корекції зору: офтальмологічні інструменти, лінзи, розчини до них, краплі, таблетки і т.д.

Bausch&Lomb – провідний світовий бренд серед продукції для очей

Компанія займається розробкою та випуском якісної та інноваційної офтальмологічної продукції.

Лінзи Bausch&Lomb виконані з силікону гідрогелю або GyperGel, такий матеріал дозволяє оку дихати, так само вони мають високий рівень зволоження, що робить їх комфортними в носінні. Також всі контактні лінзи цього бренду мають ультрафіолетові фільтри, які надійно захищають око від сонячної радіації.

За допомогою мультифункціонального розчину для лінз Bausch&Lomb їх носіння стане більш комфортним.

Також, Bausch&Lomb займається виробництвом якісних зволожуючих крапель для лінз, хірургічного обладнання та інших офтальмологічних товарів.

Покупці цінують Bausch&Lomb за їхню якість та любов до своїх споживачів. Девіз компанії "Ми допомагаємо Вам бачити краще, а значить і жити краще!"

Де замовити продукцію Bausch&Lomb?

"Оптика 1.0" реалізує товари американського бренду Bausch&Lomb. У нас широкий вибір розчинів для лінз Bausch&Lomb, крапель для них і самих їх за доступною ціною.

Також, у нас є безліч продуктів для очей інших перевірених світових брендів за низькими цінами. Асортименти нашої компанії постійно розширюється, стежити за новинками Ви можете на нашому сайті.