Розчин для лінз Renu MultiPlus

Розчин для лінз Renu MultiPlus
В наявності
Артикул:Renu MultiPlus
Бренд:Bausch & Lomb
Доступні варіанти:
- +
160 грн
Опис

Купуючи контактні лінзи дуже важливо розуміти, що вони потребують регулярного догляду. Правильний догляд за мкл гарантує тривале, безпечне та комфортне їх носіння. У процесі носіння контактних лінз очі можуть пересихати, на поверхні мкл виникають білкові відкладення. Все це призводить до дискомфорту, роздратування в процесі носіння лінз. Іноді є ризик занести інфекцію у око за допомогою лінзи. Тому лінзи короткого і тривалого носіння потребують регулярних очищення, дезінфекції та зволоження. Для цього використовують пероксидні системи, контейнери, ферментні таблетки та мультифункціональні розчини.

Мультифункціональний розчин Renu MultiPlus - це надійна турбота про Ваші лінзи та очі. Він очищує, змащує, зволожує, дезінфікує та усуває білкові відкладення на Ваших контактних лінзах.

Загальні характеристики розчинів для лінз Renu Multiplus

Renu MultiPlus – це мультифункціональний розчин для всіх м'яких контактних лінз короткого та тривалого часу носіння від канадського виробника Bausch+Lomb. Вони надійно зволожують, очищають та дезінфікують мкл. Засоби для догляду за контактними лінзами Renu MultiPlus добре видаляють та розчиняють залишки білкових відкладень, завдяки чому носіння лінз довше залишається комфортним.

До складу препарату входить:

  • Борна кислота завдяки якій носіння лінз стає більш комфортним.
  • ЕДТА надійно дезінфікує та розчиняє білкові відкладення на мкл.
  • Натрію борат виконує антисептичну функцію.
  • Натрію хлорид зволожує лінзу.

Ще однією перевагою Renu Multiplus є те, що він значно полегшує догляд за мкл. Завдяки ефективному усуненню білкових відкладень, грибків, вірусів та інших мікроорганізмів у догляді за лінзами можна не використовувати пероксидні системи та ферментні таблетки.

Спосіб використання:

  • Зняти лінзу, нанести на неї 2-3 краплі розчину. З обох боків протягом 20 секунд акуратно протерти її.
  • МКЛ та контейнер для них сполоснути водою для лінз Renu MultiPlus.
  • Залити рідину для лінз у контейнер, покласти туди лінзи, щільно закрити його.
  • Через, не менше як, за 4 години дістати очищені та готові до носіння лінзи з контейнера.

Термін використання відкритого флакона – 3 місяці. Розчин Renu MultiPlus не підходить користувачам з чутливими очима через наявність відразу трьох активних компонентів, що дезінфікують.

Замовити розчин Renu MultiPlus в “Оптика 1.0”

"Оптика 1.0" вже багато років займається реалізацією товарів та послуг у сфері офтальмології. Купуючи розчин для лінз Renu MultiPlus, Ви назавжди залишитеся задоволені не лише якістю товару, а й обслуговуванням. Ми з любов'ю ставимося до справи, тому всі товари на нашому сайті мають сертифікати якості.

Асортимент засобів догляду за контактними лінзами регулярно оновлюється. Слідкуйте за новинками у “Оптика 1.0”, це допоможе Вам придбати розчин для лінз за вигідною ціною. Перед покупкою доглядових засобів для МКЛ рекомендуємо проконсультуватися з лікарем - офтальмологом.

Характеристики
Бренд Baush & Lomb
Тип розчину Багатофункціональний розчин

Вас також можуть зацікавити