Контактні лінзи лінійки Biotrue ONEday

Не в наявності
Артикул:Biotrue ONEday №30
Бренд:Bausch & Lomb
Доступні варіанти:
- +
1080 грн
Опис

До вибору контактних лінз слід ретельно підходити. Неправильно підібрані можуть викликати дискомфорт, алергічні реакції, ще більше погіршувати зір.

При виборі лінз слід звертати увагу на те з яких матеріалів вони виготовлені, рівень вмісту вологи, зручності в користуванні.

Одноденні контактні лінзи від Biotrue мають високий рівень вмісту вологи, виконані з якісних безпечних матеріалів, комфортні, зручні у використанні, значно покращують якість зору.

Особливості та переваги

Biotrue OneDay – це одноденні контактні лінзи. Виготовлені з матеріалу HiperGel, який взяв найкращі якості від гелевих та силікон гідрогелевих лінз. Завдяки чому має високий рівень повітропроникності.

Також ці лінзи на 78% складаються з води, що робить їх комфортними в носінні. Завдяки високому рівню вологи очі не пересихають. Лінзи Biotrue ONEday – це відмінний варіант для людей із синдромом сухого ока.

Ще однією важливою перевагою є наявність ультрафіолетових фільтрів у складі, які захищають очі від прямих сонячних променів.

Biotrue OneDay покращують якості зору при будь-якому освітленні. Також за рахунок того, що вони одноденні, їх не потрібно очищати та зберігати вночі.

Де замовити Biotrue OneDay?

В “Оптиці 1.0” можна купити лінзи Biotrue OneDay за доступною ціною. Контактні лінзи biotrue oneday йдуть по 30 штук в одній упаковці. Перед покупкою слід проконсультуватися з лікарем-офтальмологом.

Також у нас є широкий вибір інших якісних товарів для очей. Вся продукція, що реалізується, має сертифікати якості. Асортимент "Оптики 1.0" постійно оновлюється. Слідкуйте за новинками на нашому сайті.

Характеристики
Лінійка Biotrue
Матеріал Nesofilcon A
Бренд Bausch & Lomb
Режим заміни 1 день
Діаметр лінзи D (мм) 14.2
Киснепроникність (Dk/t) 42.0
Вміст вологи (%) 78

Вас також можуть зацікавити