Розчин для лінз Biotrue

В наявності
Артикул:Р000047
Бренд:Bausch & Lomb
Доступні варіанти:
- +
186 грн
Опис

Носіння контактних лінз зобов'язує користувача використовувати спеціальні засоби для догляду за ними. Без використання розчинів для лінз на них виникають білкові відкладення, які роблять їх носіння не комфортним та шкідливим. Також небезпечні мікроелементи на них призводять до серйозних захворювань ока і не тільки.

Тому використання мультифункціональних розчинів для лінз дуже важливо. Вони борються з білковими відкладеннями, вбивають всі шкідливі речовини на поверхні лінз, зволожують їх, гарантують більш комфортне і тривале носіння мкл.

Мультифункціональний розчин Biotrue - це дбайливий та надійний догляд за м'якими контактними лінзами. Він надійно очищає, дезінфікує, змащує та зволожує їх.

Основні характеристики розчину Biotrue

Biotrue - це багатофункціональний розчин для лінз короткого та тривалого носіння від канадського виробника Bausch+Lomb. Особливість засобу для догляду за контактними лінзами в тому, що він розроблений на основі детального вивчення системи природного зволоження, очищення та підтримки здоров'я ока. Biotrue розчин не викликає подразнень, надійно зволожує та очищає очне яблуко. М'яка формула рідини для лінз відповідає рівню кислотності сльози людини. Biotrue підходить для всіх м'яких контактних лінз, у тому числі силікон гідрогелевих.

Унікальний і безпечний склад включає такі компоненти:

  • Натрію гіалуронат надійно зволожує та дезінфікує поверхню лінз.
  • Сульфобетаїн – це розчинник, який підтримує рівень рН розчину на рівні сльози людини.
  • Полоксамін – це синтетичний розчинник, який також підтримує комфортний рівень кислотності для очей.
  • Борна кислота надійно очищає лінзу від небезпечних мікроорганізмів та речовин.
  • Борат натрію працює як антисептик.
  • ЕДТА дезінфікує та розчиняє білкові відкладення на поверхні лінз.
  • Хлорид натрію виконує функцію зволоження лінз, роблячи їх носіння більш тривалим і комфортним.
  • Поліамінопропіл бігуанід 0,00013% має високу антимікробну ефективність, завдяки чому розчин Biotrue надійно дезінфікує контактні лінзи.
  • Полікватерніум 0,0001% – це дезінфікуюча речовина нового покоління, яка не тільки вбиває небезпечні мікроорганізми, але й не дратує слизову оку.
  • Також, Biotrue - це розчин для лінз з гіалуроновою кислотою, яка дає сприятливий ефект при носінні лінз для ока.

Контактні лінзи слід залишати у розчині Biotrue не менше, ніж на 4 години.

Замовити розчин для лінз Biotrue в “Оптика 1.0”

“Оптика 1.0” вже кілька років реалізує товари та послуги у галузі офтальмології. Ми дбаємо про кожного свого клієнта, тому вся продукція нашої компанії має сертифікати якості. Купуючи розчин для лінз Biotrue, Ви можете бути впевнені не тільки в якості товару, а й обслуговування. У нас працюють лише висококваліфіковані спеціалісти.

Також асортимент компанії “Оптика 1.0” регулярно оновлюється. Слідкуйте за новинками на нашому сайті, це допоможе Вам купити недорого розчин для лінз. Перед покупкою рекомендуємо проконсультуватися з лікарем-офтальмологом. Самолікування може бути небезпечним для Вашого здоров'я.

Характеристики
Бренд Bausch & Lomb
Тип розчину Багатофункціональний розчин, містить гіалуронову кислоту високого ступеня очищення

Вас також можуть зацікавити