Прозорі контактні лінзи

Прозорі контактні лінзи з діоптріями вирішують проблему корекції короткозорості, далекозорості, астигматизму та пресбіопії. При цьому вони відрізняються від окулярів високим комфортом під час використання. Прозорі лінзи для очей не пітніють, їх можна носити під час активного відпочинку та занять спортом, за будь-якої погоди.

Правильний догляд за контактною оптикою гарантує безпечне та комфортне їхнє носіння протягом тривалого часу. Їх потрібно регулярно дезінфікувати, очищати та зволожувати, для цього використовують спеціальні розчини та пероксидні системи.

Види прозорих контактних лінз

Сучасна контактна оптика має багато класифікацій. Лінзи відрізняються за типом матеріалу, режимом носіння та заміни, дизайном лінз.

Найпопулярніші серед користувачів контактної оптики – силікон-

гідрогелеві м'які контактні лінзи. Вони відрізняються високою повітропроникністю, що необхідно для підтримки рогівки ока в безпечних умов постачання киснем при відносно тривалому використанні. У той же час такі моделі володіють достатнім вологовмістом для комфортного носіння.

Також існують гідрогелеві м'які контактні лінзи. Вони мають більший коефіцієнт вмісту вологи, тому більш м'які, але лінзи з цього матеріалу «пропускають» менше повітря, тому не рекомендовано для тривалого безперервного використання.

Жорсткі контактні лінзи виготовлені з твердих полімерів та становлять менше 10% від усіх контактних лінз. Їх використовують для корекції зору при високих ступенях короткозорості та астигматизмі, а також при кератоконусі. Залежно від режиму безперервного використання лінзи бувають денні, гнучкі, пролонговані лінзи. Останні можна носити протягом 2 - 30 днів.

Залежно від режиму заміни бувають одноденні та лінзи тривалого носіння. Останні потребують обов'язкового догляду, в той час, як одноденні просто викидаються після використання. Лікарі рекомендують віддавати переваги одноразовим лінзам, тому що їх вважають гігієнічним видом контактної оптики. Наприклад, Total 1 - це чудовий варіант одноденних МКЛ від Alcon.

Залежно від того, для яких цілей використовують контактну оптику, вона відрізняється дизайном. Так, для вирішення проблем короткозорості чи

далекозорості використовують сферичні лінзи. Для корекції пресбіопії використовують мультифокальні КЛ, при астигматизмі – торичні лінзи. Асферична контактна оптика добре фіксується на рогівці ока та гарантує чітку картинку навіть у радіусі периферичного зору.

У мережі “Оптика 1.0” широкий вибір контактних лінз. Завдяки зручним фільтрам, Ви можете дізнатися скільки коштують контактні лінзи та інші їх характеристики: колір, матеріал, дизайн, режим носіння та заміни контактної оптики. У нас Ви можете замовити прозорі лінзи компаній Alcon, Bausch & Lomb, а також інших перевірених світових та вітчизняних виробників за вигідною ціною

Перед покупкою контактної оптики та засобів догляду за ними, рекомендуємо проконсультуватися із лікарем-офтальмологом. Самолікування може бути небезпечним для Вашого здоров'я!