Продукція бренда Coopervision

Фільтри

У 1959 році в Рочестері США було засновано компанію Coopervision. Фірма займає лідируючі позиції на ринку офтальмологічних продуктів. Coopervision постійно вдосконалює та створює нові лінійки своєї продукції. В асортименті бренду є контактні лінзи торичні, мультифокальні, одноденні, кольорові, тривалого носіння, які люблять споживачі за їхню якість та комфорт. Також компанія виготовляє розчини для лінз, краплі для очей.

Асортимент продукції

Компанія спеціалізується на розробці та реалізації контактних лінз та продукції до них.

Контактні лінзи Coopervision представлені такими лінійками як BioMedics, ProClear, ClearLux, MyDay, Biofinity.

Крім контактних лінз Coopervision має у своєму арсеналі розчини для лінз, таких як пероксидна система OneStep. Також компанія випускає зволожуючі краплі для очей Comfort Drops, яким надають перевагу споживачі за їх якість.

Де придбати продукти Coopervision?

В "Оптика 1.0" широкий асортимент товарів бренду Coopervision, який постійно оновлюється. Перед покупкою контактних лінз Coopervision та інших товарів цього виробника, радимо проконсультуватися у лікаря-офтальмолога.

Наша компанія реалізує лише продукцію перевірених світових та вітчизняних виробників. Всі товари "Оптика 1.0" мають сертифікати якості. Заходьте на наш сайт і переконайтесь у цьому самі.