Розчин для лінз Multison

Розчин для лінз Multison
В наявності
Артикул:Multison
Бренд:Henson
Доступні варіанти:
- +
143 грн
Опис

Контактна оптика передбачає використання спеціальних засобів догляду за нею. Multison – це багатофункціональний розчин для лінз латвійського виробництва. Він ефективно очищає та дезінфікує поверхню м'якої контактної оптики.

Multison - це відмінне поєднання ціни та якості. Незважаючи на свою бюджетність, латвійська рідина для лінз вже багато років відрізняється якісним, безпечним та ефективним складом.

Особливості та склад розчину Multison

Multison - це універсальний засіб для догляду за м'якими контактними лінзами від латвійського бренду Хенсон. Вперше їх виробництво розпочалося у 90-х роках минулого століття. Розчин має унікальну запатентовану формулу, яка вже багато років не поступається в ефективності своїм більш сучасним аналогам.

Склад продукту Мультисон:

  • ЕДТА надійно зв'язує та видаляє з поверхні лінз білкові відкладення;
  • полігексанід наділяє розчин антисептичними та дезінфікуючими властивостями. Він ефективно вбиває усі шкідливі мікроорганізми: мікроби, спори грибків, віруси.
  • Завдяки сополімеру поліоксителену та поліоксипропілену у складі, він надійно очищає поверхню лінз від пилу та бруду;
  • за підтримку безпечного pH та надійне зчеплення всіх компонентів відповідає боратний буфер.

Multison – це гіпоалергенний розчин для лінз, який надійно очищає, змащує та дезінфікує їх. Такий засіб відмінно підійде як розчин для зберігання лінз.

Недолік такого засобу для догляду в тому, що у його складі немає сучасних ефективних компонентів, що зволожують. Тому в пару до нього рекомендуємо купити зволожуючі краплі для очей.

Купити розчин для лінз Multison в “Оптику 1.0”

Вже багато років “Оптика 1.0” - це одна з найкращих компаній у реалізації офтальмологічних товарів та послуг в Україні. У нас широкий вибір контактної оптики, засобів для догляду за нею світових та вітчизняних брендів, у тому числі розчини для лінз Хенсон.

Вся продукція у нашій компанії має сертифікати якості. Асортимент товарів регулярно оновлюється. Слідкуйте за новинками на нашому сайті, це допоможе Вам купити розчин для лінз Мультісон недорого. Перед покупкою товарів для очей рекомендуємо проконсультуватися з лікарем-офтальмологом.

Характеристики
Бренд Henson
Тип розчину Багатофункціональний розчин

Вас також можуть зацікавити