Оптична когерентна томографія (ОКТ)

Оптична когерентна томографія (ОКТ)
5 23

Оптична когерентна томографія (ОКТ) – це метод медичної діагностики, який використовує лазерне випромінювання для створення зображення внутрішніх структур ока, рогівки, шкіри та інших тканин.

Цей метод діагностики використовує принцип інтерференції світла для отримання тривимірної картини зразка. Це дозволяє повністю побачити всю картину стану очного дна.

Цю процедуру використовують для виявлення та діагностики різних захворювань ока. Оптичну когерентну томографію можуть застосовувати для дослідження інших тканин, таких як шкіра і судини.

ОКТ призначають для контролю вже встановлених милі діагностування таких захворювань, як:

  • глаукома,
  • відшарування сітківки,
  • внутрішньоочний тиск,
  • макулярна дегенерація,
  • діабетична ретинопатія,
  • високий ступінь короткозорості та далекозорості,
  • амбліопія.

Також, цю процедуру можуть призначити пацієнтам, які носять контактні лінзи для відстеження змін у рогівці та адаптації очей до контактної оптики.

Процес ОКТ починається з випромінювання коротких імпульсів інфрачервоного світла тканини. Відображене світло потім збирається та аналізується, щоб створити 3D зображення. Цей метод дає можливість отримати дуже високу роздільну здатність зображення з мікрометровою точністю.

Загалом оптична когерентна томографія є дуже корисним інструментом для медичної діагностики. Цей метод дозволяє отримувати високоякісні зображення внутрішніх структур тканин, що дозволяє лікарям швидко та точно діагностувати та лікувати багато захворювань ще на початковій стадії. Ця процедура є швидкою і не вимагає додаткової підготовки. Час проведення ОКТ всього 3 хвилини, цього цілком достатньо щоб провести ретельну діагностику стану зорового нерва та сітківки. На думку багатьох провідних спеціалістів ОКТ є обов'язковим елементом діагностичного комплексу в офтальмології.

Оптична когерентна томографія у Оптиці 1.0

Оптика 1.0 вже багато років є одним із провідних офтальмологічних центрів в Україні. Якщо Ви відчуваєте, що гострота зору знижується, з'являється дискомфорт або біль в очах, головний біль у ділянці скронь та інші симптоми патологій очей, фахівці нашої компанії допоможуть вчасно виявити та призначити ефективне лікування.

Ми проводимо діагностику зору на високоточному сучасному обладнанні. Усі офтальмологи нашої клініки є висококваліфікованими лікарями з багаторічним досвідом. У разі підтвердження хвороб очей, вони призначать ефективне та безпечне лікування.

Пам'ятайте, самолікування є небезпечним для Вашого здоров'я!


Уточнюйте наявність послуг у Вашому місті

Ця процедура є абсолютно безпечною. Тому оптичну когерентну томографію можна проходити кілька разів на рік. Вона не має обмежень у кількості та не шкодить здоров'ю.

Після консультації офтальмолога, в залежності від симптомів, Вам можуть призначити комп'ютерне обстеження зорового нерва. Досліджують стан зорового нерва методами офтальмоскопії, комп'ютерної периметрії, оптичної когерентної томографії.

Ця процедура не потребує спеціальної підготовки. Тільки у разі обстеження задньої стінки очного дна лікар може закапати в очі краплі, що розширюють зіниці, для отримання більш точного результату.