Продукція бренда Interojo

Фільтри

Компанія Interojo займається виробництвом контактних лінз та їх продажем з 2000 року. Цей корейський бренд встиг завоювати популярність у всьому світі завдяки своїй високій якості, унікальній технології виробництва, яка робить їх лінзи максимально комфортними та ефективними у носінні.

На сьогоднішній день Interojo входить до 300 найкращих підприємств світового класу. Продукція бренду має всі сертифікати якості для її реалізації у всьому світі, а саме CE, ISO – 9001, EN 46002.

У чому унікальність контактних лінз Interojo?

Корейські контактні лінзи для зору виробника Interojo виготовлені з гідрогелю та силікон гідрогелю.

Корейський бренд розробив унікальний матеріал – біоксіфілкон, який надійно зволожує око протягом усього носіння. Рівень вологи в контактних лінзах корейського виробника не нижче 45%, повітряпровідність не нижче 100.0 Dk/t. Ці показники роблять їх комфортними в носінні, очі в контактних лінзах від Interojo не втомлюються і не пересихають.

Унікальний запатентований асферичний дизайн корейських лінз, виготовлених за технологією PolyVue High Definition Vision, зберігає чіткість і контрастність зору навіть у затемнених приміщеннях, у будь-який час доби.

Ультрафіолетові фільтри у складі контактних лінз від Interojo надійно захищають око від сонячної радіації, запобігаючи розвитку таких проблем як катаракта, вікова макулярна дистрофія, пінгвекула, птеригіум.

Асортименти популярних лінійок продукції Interojo

У своєму асортименті корейський виробник має лінійки силікон гідрогелевих та гідрогелевих при короткозорості та далекозорості, кольорових, торичних та мультифокальних лінз одноденного, місячного, 3х місячного, однорічного користування. Найпопулярніші лінійки:

Де замовити продукцію корейського бренду Interojo?

"Оптика 1.0" вже кілька десятків років реалізує якісну продукцію для очей світових та вітчизняних брендів. У нас можна замовити мультифокальні, при далекозорості та короткозорості, торичні лінзи лінійки Comfort Line OXY від корейського виробника Interojo за вигідною ціною. Вся продукція "Оптики 1.0" має сертифікати якості. Весь асортимент товарів на нашому сайті регулярно оновлюється. Слідкуйте за новинками на сайті "Оптика 1.0", це допоможе Вам придбати продукцію для очей за вигідною ціною.

Перед покупкою контактних лінз від Interojo рекомендуємо проконсультуватися з лікарем-офтальмологом. Самолікування може бути небезпечним для Вашого здоров'я.