Продукція бренда Vita Research

Vita Research – це італійський виробник сучасних, високотехнологічних товарів для здоров'я. Виробництво офтальмологічної та терапевтичної продукції компанія запустила у 1999 році у Римі, метою якого став випуск якісних, інноваційних та ефективних засобів для підтримки здоров'я людини. Випуск медичних препаратів триває у трьох напрямах: контактна оптика, хірургічні та терапевтичні ортопедичні медикаменти, дерматологічна продукція.

Асортимент продукції Vita Research

Вже багато років Віта Рісеч завойовує любов споживачів у всьому світі. В Україні товари для контактної корекції зору італійського бренду з'явилися у 2017 році та вже встигли завоювати серця нашого споживача своєю якістю та високою ефективністю.

На українському ринку продукція Віта Рісеч представлена краплями для очей, розчинами для контактних лінз та пероксидними системами.

Найпопулярнішим і затребуваним продуктом бренду на українському ринку є розчин для контактних лінз Регард (Regard) Розчин забезпечує якісну та дбайливу дезінфекцію МКЛ та комфортне носіння лінз протягом дня.

Інноваційний розчин Record 7_30 - це багатофункціональний засіб для контактної корекції, що ефективно виконує всі основні функції догляду за лінзами за дуже короткий час - 30 хвилин.

Пероксидні системи REVUE ефективно справляються з функціями очищення та дезінфекції м'яких та жорстких контактних лінз.

Wet Therapy - це зволожуючі краплі для очей, які відмінно вирішують проблему їхньої сухості.

За допомогою крапель для лінз Reset тривале носіння контактної оптики стане безпечним та комфортним.

Купити товари Vita Research в “Оптика 1.0”

У мережі "Оптика 1.0" широкий вибір товарів для очей світових брендів. Завдяки дисконтній системі та постійній наявності товару у філіях мережі, купівля засобів для догляду за лінзами, у тому числі від Віта Рісеч, буде вигідною та швидкою.

Перед покупкою контактних лінз та засобів догляду за ними рекомендується проконсультуватися з лікарем-офтальмологом. Пам'ятайте, самолікування може бути небезпечним для Вашого здоров'я!